pufidik

yeni sözlük yazarı. aramıza hoş geldin.

(bkz:askk)
çok teşekkürler. hoş buldum. hepinize selamlar.
(bkz:#410280) şu girisinde türkiye'nin politikalarından rahatsız olduğunu belirtmiş. büyük ihtimalle türk vatandaşı değil. türk vatandaşı ise durum kötü. amerika'nın bizi soykırım ile suçlayıp, bomba atacağı zaman, herhalde bunu ve bunun gibi düşünen iyi niyetli geyleri amerika'ya alıp, bizim gibi kötü niyetli geylere bomba atacağını düşünüyor. amerika türkiye'ye saldırı yapar, yaparsa. senin geyliğini siklemez, kafana sıkar geçer. ne bu "batı dostumuz" merakı? canım yunanistan'a gitmek istiyor desen bin türlü vize ve mülakat ile uğraşacaksın, gelmiş buraya batı provokasyonu yapıyorsun.
yukarıdaki zırvayı ve (bkz:#410283 ) deki yorumu yazmış milliyetçi veya ırkçı bir yazar beğenmemiş ve anlamamış yazılanları. bu arada o gülünç yorumlar bir yana, bu milliyetçi veya ırkçı yazarın nicki hangi dilde bilen var mı?

(bkz:#407777) entrysinden askerden nasıl muaf olduğu bilgilerini girmiş ve bir de ona buna milliyetçlik dersi veriyor. orada asıl sorunlarını yazmışsın zaten doğal olarak doktor senin cinsel yöneliminle ilgilenmemiş bile.

bu arada zırvalarına devam ettiği (bkz:#410271) entrysinde rusya sevgisinin altını çizmiş. rusya soykırımı tanıyalı epey oluyor. bilgisizlik böyle şeylere yol açıyor.
milliyetçi ve ırkçı olmadığımı kim söyledi ki? ben öyle bir şey söylemedim. kimsenin dilinden de nefret ettiğimi söylemedim. rusya'nın soykırımı tanımadığını da söylemedim. bilgili olduğumu da söylemedim.

yani böyle, bir şey söyleyemeyecek durumdaki birisi ad hominem'de çok başarılı oluyormuş onu fark ettim. bütün bu söylediklerime yanıt vermektense benim kişiliğime saldırmayı yeğliyor. sana tavsiyem, bu söylediklerini gerçek hayatta da söylemen. yani meydanlara gidip, türkiye'nin insan haklarına saygısızlığını dile getirebilirsin. kesin seni anlayışla karşılayacaklardır.
devlet kabul ediyor zaten , soykırım demiyor sadece. senin gibilere ne oluyor? kişiselleştirme yapan ve saldıran sensin ve cevabını da ona göre aldın. ne amaçla yaptığın belli. mağdur oyunlarına girip lafı çevirme. adın sphynx mi her neyse benimle muhatap olurken edepli olmayı öğreneceksin ve haddini bileceksin. aksi takdirde sonuçlarına katlanırsın. burada ilgi çekme girişimlerinin akabinde gerçek yüzün ortaya çıktıktan sonrasındaki durumunu zaten yazan yazmış. çoğunluk tarafından istenmeyen bir kişisin sözlükte. gerçek hayatında da çevrendekilerin sana tutumu bundan farklı değildir. ırkçı olduğunu kabul etmenden de belli ne olduğun.

yazdığın zırvalara özel bir yanıt verilecek durumda olsa verirdim. edepsiz ve psikolojik rahatsızlığı olanlara özel bir açıklama yapmaya gerek yok. okuduğunu anlamaktan aciz, ırkçılık yapanlardansın. o yorumunda uydurduğun şeyleri hedef gösterme amaçlı yazdın ve ucuz bir provokatör özentisinden öte bir şey olmadığın ortaya çıktı sadece. yine de senin gibiler için özet geçeyim. x ülkesi gelip gayleri kurtarır denmiyor. senin gibi ırkçı lgbtilerin sonunu da senin gibi beş para etmez ırkçılar getiriyor diyor.*
ciddiye almadığım yazar. canım tartışma istemişti, o nedenle yazdım. karışıklıklardan keyif alıyorum da. bay.
valla şimdi çok üzüldüm ve ağlıyorum. tartışma isteyen kişi önce yazdıklarına dikkat eder. hedef alma amaçlı edepsizce yazıya girmişsin. insanları tahrik etmeye çalışamn normal, çünkü ilgi görmüyorsun, istenmiyorsun ve "bu ortamda bile" dışlanıyorsun. şimdi de kıvırıyorsun. ama kapasitesizliğin yine seni ele vermiş ve onu yazmışsın "karışıklıklardan keyif alıyorum" demişsin. durumun çok normal bu ülke koşullarında. yazıda zaten yazıyor bu durum.

bu soykırım vs. dışında sana bir öneri : batı çok sorunludur fakat o çok sevdiğin rusya'ya gidip gay veya bir türlü kabul edemediğin "cinsel yönelimin" her neyse onu söyle bak başına neler geliyor. * sana bol emzikli geceler.
çok değerli, kıymetli, okunası yazar. girilerini okurken büyük keyif alıyorum, bilgileniyorumda. bilale anlatır gibi anlatıyor maşallah. birsürü kalp.
tartışmaya girdiği yazarı tabiri caiz ise titreten yazar, (bkz:#410280) entreyi ile gerçeklerin altını çizmik olmakla beraber milliyetçi ayakları ile gezenlere güzel bir yazı sunmuş, okumanızda tavsiye ederim
siyasi görüşleri beni ilgilendirmemekle beraber müzik zevkimizin benzer olduğunu düşünüyorum. * *
mart ayında istanbul’da gerçekleşecek olan she passed away konserini bana haber verdiği ve bilet almama vesile olduğu için öpülesidir kucaklanasıdır.
bilgilerinden tecrübelerinden istifade edilmesi gereken özel insan, aynı zamanda kendileri sözlüğümüzün editörleriden (bkz:best friend)