pufidik

yeni sözlük yazarı. aramıza hoş geldin.

(bkz:askk)
çok teşekkürler. hoş buldum. hepinize selamlar.
(bkz:#410280) şu girisinde türkiye'nin politikalarından rahatsız olduğunu belirtmiş. büyük ihtimalle türk vatandaşı değil. türk vatandaşı ise durum kötü. amerika'nın bizi soykırım ile suçlayıp, bomba atacağı zaman, herhalde bunu ve bunun gibi düşünen iyi niyetli geyleri amerika'ya alıp, bizim gibi kötü niyetli geylere bomba atacağını düşünüyor. amerika türkiye'ye saldırı yapar, yaparsa. senin geyliğini siklemez, kafana sıkar geçer. ne bu "batı dostumuz" merakı? canım yunanistan'a gitmek istiyor desen bin türlü vize ve mülakat ile uğraşacaksın, gelmiş buraya batı provokasyonu yapıyorsun.
(bkz:#410283 ) de yorum yazmış milliyetçi veya ırkçı bir yazar beğenmemiş ve anlamamış yazılanları. bu arada o gülünç yorumlar bir yana, bu milliyetçi veya ırkçı yazarın nicki hangi dilde bilen var mı?

(bkz:#407777) entrysinden askerden nasıl muaf olduğu bilgilerini girmiş ve bir de ona buna milliyetçlik dersi veriyor. orada asıl sorunlarını yazmışsın zaten doğal olarak doktor senin cinsel yöneliminle ilgilenmemiş bile.

bu arada bu arkadaş (bkz:#410271) entrysinde rusya sevgisinin altını çizmiş. rusya soykırımı tanıyalı epey oluyor. bilgisizlik böyle şeylere yol açıyor.
milliyetçi ve ırkçı olmadığımı kim söyledi ki? ben öyle bir şey söylemedim. kimsenin dilinden de nefret ettiğimi söylemedim. rusya'nın soykırımı tanımadığını da söylemedim. bilgili olduğumu da söylemedim.

yani böyle, bir şey söyleyemeyecek durumdaki birisi ad hominem'de çok başarılı oluyormuş onu fark ettim. bütün bu söylediklerime yanıt vermektense benim kişiliğime saldırmayı yeğliyor. sana tavsiyem, bu söylediklerini gerçek hayatta da söylemen. yani meydanlara gidip, türkiye'nin insan haklarına saygısızlığını dile getirebilirsin. kesin seni anlayışla karşılayacaklardır.
devlet kabul ediyor zaten , soykırım demiyor sadece. sizin gibilere ne oluyor? kişiselleştirme yapan sensin ve cevabını da ona göre aldın. ırkçı olduğunu kabul etmen güzel olmuş ama. söylediklerin yanıt verilecek durumda olsa verirdim. ama bak senin için özet geçeyim. x ülkesi gelip gayleri kurtarır denmiyor. senin gibi ırkçı (eğer öyleyse) lgbtilerin sonunu da senin gibi ırkçılar getiriyor diye yazıyor.
ciddiye almadığım yazar. canım tartışma istemişti, o nedenle yazdım. karışıklıklardan keyif alıyorum da. bay.
valla şimdi çok üzüldüm ve ağlıyorum. tartışma isteyen kişi önce yazdıklarına dikkat eder. hedef alma amaçlı yazıya girmişsin. ama dürüstlüğün yine seni ele vermiş ve onu yazmışsın "karışıklıklardan keyif alıyorum" demişsin. durumun çok normal bu ülke koşullarında. yazıda zaten yazıyor bu durum.

bu soykırım vs. dışında sana bir öneri : batı çok sorunludur fakat o çok sevdiğin rusya'ya gidip gay veya her neysen onu söyle bak başına neler geliyor. sana bol emzikli geceler.
çok değerli, kıymetli, okunası yazar. girilerini okurken büyük keyif alıyorum, bilgileniyorumda. bilale anlatır gibi anlatıyor maşallah. birsürü kalp.
tartışmaya girdiği yazarı tabiri caiz ise titreten yazar, (bkz:#410280) entreyi ile gerçeklerin altını çizmik olmakla beraber milliyetçi ayakları ile gezenlere güzel bir yazı sunmuş, okumanızda tavsiye ederim