pufidik

yeni sözlük yazarı. aramıza hoş geldin.

(bkz:askk)
çok teşekkürler. hoş buldum. hepinize selamlar.
çok değerli, kıymetli, okunası yazar. girilerini okurken büyük keyif alıyorum, bilgileniyorumda. bilale anlatır gibi anlatıyor maşallah. birsürü kalp.
tartışmaya girdiği yazarı tabiri caiz ise titreten yazar, (bkz:#410280) entreyi ile gerçeklerin altını çizmik olmakla beraber milliyetçi ayakları ile gezenlere güzel bir yazı sunmuş, okumanızda tavsiye ederim
siyasi görüşleri beni ilgilendirmemekle beraber müzik zevkimizin benzer olduğunu düşünüyorum. * *
bilgilerinden tecrübelerinden istifade edilmesi gereken özel insan, aynı zamanda kendileri sözlüğümüzün editörleriden (bkz:best friend)
2021 yılı sana güzellikler getirsin pufiii. üzmeyin bu adamı çok kıymetli çok..
(bkz:#428357)

of fena ergen atarına maruz kaldım şu an. ben gelemem öyle şeylere. biliyorsunuz ben çok kaliteli ve insan haklarına düşkün bir insanım.

atatürk'e bir şey söyleyenleri umursamıyoruz genelde ama kadın haklarına bu kadar değer vermiş ve emperyalist güçlere haddini bildirmiş bir kişinin bu kadar nefrete uğraması da eziklik göstergesi. adam tarihteki en feminist lider. kadınları kadınlardan çok düşünmüş, batılıların şu an bile götü yemediği "başınızdakini çıkarın" tarzı bir lafı taa o zaman, şeriatla yönetilen bir ülkede söylemiş ve herkes de dinleyip başındakini çıkarmış.

daha önce seninle konuştum mu hatırlamıyorum. çok kişiye yazıyorum çünkü. hiç tanımam etmem seni. zaten buraya da bir kere yazacağım. annem yabancılarla konuşmamam gerektiğini söyledi çünkü.

ve en sonuncusu, ne idüğü belli olmayan kişiler benim kime borcum olduğunu ya da olmadığını sorgulayamaz. benim hakkımda konuşamaz. lgbt olabilirim ama benim kendi değerlerim ve düşüncelerim var. eğer ben atatürkçü isem (ki öyleyim), bunu borcum olduğu için değil, atatürk'ü sevdiğim için böyleyimdir. bunu da kimseye kanıtlamak zorunda değilim, birisi de bunu kanıtlamamı isterse, benim düşüncelerime karışırsa karşılığını alır. ben sana agresif tavırların hakkında bir şey söylemiyorsam, sen de benimle bu konuda konuşma hakkını bulamazsın.
tanıdığım en iyi kalpli, iyi niyetli insanlardan biri. pozitif enerjisini ve iyi dileklerini hiç esirgemez sağ olsun. sohbeti de pek keyifli.