ramadan

şarkıcı efenim. aşık olasım var adlı şarkısı müthiş. çocuğun kendisi de ayrı bi yemelik. tam lokum. o boyutta yani. link vermeyeceğim üşeniyorum. açın youtubea bakın.
ramazan kelimesinin ingilizce yazılımıdır. ayrıca kıbrıslı türkler, ramazan ismini de ramadan diye yazıp telaffuz ederler.
doğa için çal - divane aşık gibi adlı şarkıda da gözükür kendisi. yonja profiline bakarsak susam sokağı da sevdiği tv programları arasındaymış.
80 lerden kalma pet shop boys tarzı elektronik müzik yapan ara sıra tekyönde görebileceğiniz diskotek delisi bir arkadaşımızdır
ben tekim sen teksin birde diskotek
7 24 aklımdasın gibi muhteşem bir synth pop şarkısına sahiptir kendileri. diğer şarkıları da aynı şekilde dinlenebilir. ancak aramama rağmen çok fazla videosuna ya da performansına ulaşamadım. daha fazla ortalarda bulunması gerek bence. 7/24 klibi de oldukça cesur bir klipti, bu sebeple ayrıca desteği hakettiğini düşünüyorum.*
7/24 , aşık olasım var ve diskotektir benim için. özellikle diskotekin sözlerine bayıldım.

ramadanın bir yerde çok küçük yaşlardan beri pet shop boys dinlediğini okumuştum ayrıca.
ramazan olarak bilinen kelimenin arapça orjinalidir . balkanlardada isim olarak hala kullanılır .
29 mayıs 2013 te ghetto sahnesinde olacak.
konuşmalarını yada görüntülerini gördüğümde, bu adamın söylemediği çok şey var içinde diye düşündüğüm, çalışmalarını çok sevdiğim adam.
bir ara ev arkadaşlığı yaptığım, sessiz sakin kendi halinde bir adam.umarım sanatıyla tüm dünyayı gezer ruhu.
bu adam beni hala heyecanlandırıyor. nihayet yarın canlı izleyebileceğim. en güzeli de beraber zaman geçirmekten büyük keyif aldığım tontonumla gidiyor olmam.
gezi parkı direnişinde yer alan müzisyenlerden biri. ghetto konserinde çok sağlam mesajlar verdi, hem cümleleriyle hem de şarkısına eşlik eden videosuyla. zaten beğendiğim bir adamdı canlı performansıyla beğenimi daha da arttırdı. ben fotograf çekerken de bana poz verdi sağolsun. sahneye yakışıyor, duruşu, bakışı, elini, kolunu, bacağını kullanışı. homohobisi olduğuna eminim. bu da ayrı bir sevgi sebebi benim için. konserdeki kostümüne gelince bir kot yelek altında beyaz gömlek, çok hoş bir dar keten pantolon, muazzam güzellikte çizmeler. konserin sonlarına doğru çıkardığı yeleğin altındaki zincirli aksesuar da görülmeye değerdi. gayet başarılı bir konser vermiştir.
ramadan davetimizi kırmadı ve konuk olarak 5 parçalık ramotica adlı şovuyla ayı sözlük iki yaşında zirvesi nde bizimle olacak.
gezi parkından bildiriyor; artık daha da çok sevdim bu adamı.

ingiliz aksanını yediğim aktivist şarkıcı.
ayı sözlük iki yaşında zirvesinde 4 parçalık muhteşem performansı izlenmeye değerdi. videolarını da çektim ama paylaşmayacağım. tamamen giyinik olarak çıktığı sahneden iç çamaşırıyla alkışlar eşlinde indi. dansları, vücudundaki zincirli askısı veya aksesuarı veya takısı *, botları ve siyah iç çamaşırı. fit vücudu ve danslarının etkileyemediği müthiş sesi. doğum günü etkinliğine ve bize verdiği destek için tekrar teşekkürler.
doğum günü insanı. iyi ki doğmuş. öpenzi
  • /
  • 2