restoran tuvaletinde ayağını yıkayan görgüsüz

iğrendiren bir görüntü, restoranın tuvaletinde ben orda ellerimi yıkarken adam dana kadar bacağı kaldırmış tee lavaboya, yanımda ayağını yıkıyor, hangi yalaktan su içiyosun der gibi baktım adama ama adamın sakalları ve arkası olabileceği gerçeği beni korkuttu. devir onları devri ne de olsa. her yerde karafatmalar gibi ürüyorlar ve gerçekten tiksinçler... sadece öküz müsün bakışı atıp çıktım dışarı. saray muhallebicisinde oluyo bu olay... ne iğrenç görüntüydü yarabbim...
bu aralar sık sık karşılaştığım garip olaydır. abdest alıyor desem islam anlayışına göre abdest denen arınma seramonisi temiz olan yerde yapılması gereken birşeydir ki yapılan yerin halka açık bir tuvaletin lavabosu olması ''bu ne perhiz bu ne lahana turşusu'' dememe sebep olmaktadır. yakında starbucksın tuvaletinde falan da yaparlarsa şaşırmayacağım artık.
çirkin görüntü. gerçekten tiksindirici.
psikoloji bozabilecek bir eylem. insanı ayaklardan bile soğutabilir.
bir avm'de rastlamıştım. ellerimi yikayayim diye girdim lavaboya. bir baktim ki kadının teki abdest alıyor yani ayaklarını daldırmış bir de çirkin ki. yemin ederim görünce beynimde şirinler marşı çaldı. kaçtım.