rezil olmak

örneğin; bacak omza pozisyonunda yellenmenizden mütevellit bünyenizi saran bir hissiyat selidir
kendinizi kurtarmak, durumu toparlamak için aceleyle hareket ettiğinizde, reaksiyon verdiğinizde daha beter olunan durum.
tek bir nedenle gerçekleşebilecek durum. seks için yatağa attığınız herifle soyunduğunuz esnada yatakta yıldız gibi parlayacağınızı umduğunuz- seks shopun sahibiyle yatarak ucuza getirdiğiniz- seksi iç çamaşırınızın aynısından partnerde görmek. derhal seks mabedini terketmeyi gerektirecek durum. *
sıkıcı derste uyuyakalıp amfinin ortasında horlamak, kelime anlamı olmaya adaydır.
metronun yürüyen merdivenlerinde havalı havalı güneş gözlüğünü taktıktan sonra, ayağının takılmasıyla yere düşüp bir şey olmamış gibi oradan sıvışmaktır.
kalabalık yerlerde gülmeye başlarken hızını alamayıp atmaca, ayı, ördek sesleri çıkarıp tekrar bunlara böğürürken 50 yaşlarında horlayan amca sesleri çıkarmak da sevdaya dahil mi
özellikle kamusal alanlardaki en büyük korkumuzdur.
sesimizle, konuşma tarzımızla, aksanımızla, kullandığımız sözcüklerle, giyimimizle, yürüyüşümüzle, yanımızdakiyle, girip çıktığımız mekanlarla, durup beklediğimiz noktalarla ve tüm beden hareketlerimizle onaylanmayı ve beğenilmeyi beklediğimiz sürece, kabusumuz olmaya devam edecektir.
fal aplikasyonuna ne zaman kahve falı gönderecek olsam elimde telefon ve fincan malum dil dışarda neyse halim kafasındayken başımda bir gölge; ceo.. evet her göndermemde.. bir gün gel bakayım senin falına ben diyip çekcek odaya..
ilk iş günümde çıktığımız yemekte cüzdanımı yanıma almamam
en iyi öğrenme yöntemidir. rezil olarak öğrendiğini bir daha hiç unutmazsın.
telefonun sessizde olması gereken bir an veya yerde cayır cayır çalmasıdır.