robin williams

awekwnings (uyanışlar) filmiyle gönlüme taht kurmuş kişi. çirkin mirkin ama nedense onunla seks yapılırsa hoş olur diye düşünüyorum. dünyanın en iyi babası filminde anadan üryan haline denk gelmeniz mümkündür. oyhhşşş.
yatmadan twitterda ne var ne yok diye bakarken ölüm haberini okuyunca bi iki saniye anlayamadım. herhalde hep bu kadar neşeli, komik bir adamın ölebileceği ihtimalini düşünemiyor insan. ilk incelemelere göre intihar olduğu düşünülüyor.

benim için her zaman mrs doubtfire olarak kalacak o mavi gözler.
gün içinde sürekli kendi kendime ' o captain my captain' deyip duruyordum*. kaliforniya' daki evinde ölü bulunmuş. günaydın vietnam filmiyle ün yapmış, ölü ozanlar derneği filmiyle unutulmazlarımız arasında yer almış oyuncudur.
görünce asparagas olduğunu düşünmüştüm. ama hufflingpost ta ardarda ayrıntıları görünce... bir ege tabiri vardır ya içlerim böyle kaskatı. ergenliğimle başa çıktığım zamanlardan bu yana çocuk kalmak için cesaret aldığım birisinin... tek bir serçe parmağı hareketiyle bile duygu geçirebilen birisi... yok gitmiyor sözlük yazılmıyor...
(bkz: patch adams)
vay be jumanji ,sen böyle bir şey yapacak adammıydın?
good will hunting filmiyle oscar ödülü almıştır. film çok güzel. en az ölü ozanlar derneği kadar..
yaşamış olduğu için sevindiğim büyük aktör, 63 yaşında hayata veda etmiştir.
ölü ozanlar derneği filmiyle hayatımda çığır açmıştır.
diğer filmleriyle de, gönlümü fethetmiş muhteşem insandır.
dünyadaki acılara ve iğrençliklere yakışmayan ilginç bir karakteri olduğunu, yabancı medyadaki magazin haberlerinden ve röportajlardan da biliyordum.
ama, böylesine bir sonla çekip gidecek kadar acı dolu olduğunu geç öğrenmek de çok acı...
rollerindeki karakterleriyle o kadar çok insancıl ve duygusal mesajlar veren bir kişinin, daha çok ilgiyi ve desteği hakettiğini düşünüyor insan.
ne denilebilir ki? tüm dillerdeki en güzel sözcükler ve dualar onun olsun!