sağdaki gzone reklamında boy gösteren adam

milli eğitim bakanlığı bünyesinde staj yapan biri olarak, masamdan her ayrıldığımda sözlük sekmesini kapattıran çıplak er kişi.
çirkin barzonun , aşağılık herifin tekidir .

kedi değilim , çok şükür erişebiliyorum ciğere . *
gay=cinsellik subliminali.

dışardan bir hetero sözlüğe girip bakmak istese ''ulan ibnelerin sözlüğünde bile çıplak erkek var. uzak durmalı bunlardan. neme lazım. göte sahip çıkmalı'' deyip koşa koşa uzaklaşır sözlükten.

tabi kimin sikinde? benim değil valla. adam tipim değil zaten. biraz kıllı ve hafif göbekli olsaydı dibim düşerdi. ama çok kusursuz. o nedenle götünü kaldıran çok olmuştur. uğraşamam.

kedi miyim? değilim. hepimizin hayatına girmiştir bu tarz erkekler. girdikleri gibi de hayatımızı alt üst edip çıkmışlardır. bekleyenleri çok olur, bakanları çok olur, arayanları çok aolur. o nedenle sizde huzur olmaz.
iyidir, hoştur, evdeyken hem konsantrasyonu dağıtır, bir yandan da sözlüğe tutunmayı sağlar. ancak işyeri gibi ortamlarda fazla müstehcen bulunabileceği için sayfayı aşağı çekip sansürleme yoluna gitmeyi gerektirir. yani elbette kese kağıtlık bir adam değildir ama işte toplum. ****
daha çok esnaf tipi, normal ve sıradan erkekleri beğendiğimden; açıkçası hoşuma gitmeyen görsel. kendi kendine kenarda oynasın dursun. of fena bok attım yalnız öleyim ben.*