sahiplenilmek isteyenlere özel

facebookta rastladığım duyuru. aynen yayınlamak istiyorum. anladığım kadarıyla farklirenklizevkli.com un sahibi arkadaşın duyurusu.

--------------------------------------------------------------------

"duyuru :!!!!! sahiplenilmek isteyenlere özel

kölelik konusunda kendisine güvenen , 7 / 24 köle olmaya hazır köle adayları bakıyorum .

köleliğe adım atmak isteyenler için bdsm eğitimi
köle eğitim süreci :
bir köle eğitimine başlarken öncelikle köle eğitiminin tam anlamıyla tanınması ve artılarıyla eksileriyle değerlendirilmesi gerekir . aynı şekilde köle adayının da kendi istek düzeyini sadece fantezimi yoksa gerçekten birisine ait olmayı ve bir efendiye sahip olmayı istiyor mu , ömrünü bu şekilde geçirebilir mi , yoksa belli bir süremi bunu istiyor , sadece onda bir fantezimi bunu öğrenmesi gerekiyor . eğitiminde temel amacı budur …

köleyi tanıma :

köle kendisini tamamen efendisine anlatmalı , yapabileceklerini eğitim durumunu işini kazancını gelecekteki planlarını , aile yapısını , beklentilerini her şeyini efendisine eksiksizce anlatmalıdır . çünkü bilinmeyen bir yolda yol almak ne kadar zorsa , tanınmayan bir köleyi de yönetmek bir o kadar zordur . ahenk oluşması için sahip kölesini en ince ayrıntısına kadar tanımalıdır . bu konuda ben köleye bazı görevler verir ve o görevlerin eksiksiz yerine gelmesini isterim , köle sahibinden utanmaz , köle sahibinden hiçbir şey saklamaz , köle yanlış bilgilendirme yapmaz . zaten sadece fantezi olarak bakan köle bu noktada eğitimi bırakmaya başlar ve boş yere ne kendisi nede efendisinin vaktini harcar …

itaat ve sorumluluk eğitimi süreci :

tanıma sürecinden sonra bu sürece geçilir , bu süreçte ben köleme , günlük hayatta yapması gereken bir çok görevler yüklerim , köle o bu görevleri eksiksiz bir şekilde yapmakla yükümlüdür . mesela benim genel anlamda istediğim ilk görev kölenin attığı adımı anlık raporlamasıdır , veya saat başı rapor vermesini isterim . kölenin sabah kalkmasından ve akşam yatmasına kadar geçen süreçte yaptığı her şeyi anlık öğrenir gerektiğinde müdahale ederim . bu şekilde hem köle bir an olsun efendisinden başka bir şey düşünmez hem de , bir sahibinin olduğunu ve ona karşı sorumlu olduğunu anlar . bazı konularda izinsiz hareket etmemesini söylerim böylelikle de efendisinden izin almadan hiçbir şey yapamayacağını bilir . gerekli gördüğümde gündelik ihtiyaçlarını yerine getirmek için bile benden izin alması gerekebilir . yediği yemekten içtiği suya kadar her şeyini anlık raporlamak zorunda kalabilir . tanıma sürecine göre bu kavramları ben köleye uygun bir şekilde ayarlar ve köleye görev olarak bildirim . bu durumun ne kadar süreceğine ve ne gibi görevlerin kölenin hayatında olacağına ben karar veririm , tanıma safhasında kendini bana çok iyi tanıtmışsa zaten bu adımda zorlanmaz , ben kölenin zor durumda kalmayacağı , ailesine karşı , işine ve sosyal ortamına karşı zor durma düşmemesi için elimden geleni yaparım bu süreçlerde . bu süreç içinde köle her hatası için ceza alacaktır , cezaların boyutu ve süresi tarafımdan belirlenir , köle cezalarını da ödüllerini de severek yerine getirmekle yükümlüdür , bu yükümlülüğü yerine getirmemek bile kölen adayının elenmesine bir neden olabilir . köle adaylarının bir kısmı da bu süreçlerde elenir , tam anlamıyla köle olmak istemeyenler , sorumluluk sahibi olmayanlar , itaat edebilecek karaktere sahip olmayanlar , köle olup olmamak konusunda kararsız olanlar bu adımda elenir …

kölenin salt itaatle bağlanması ve kendisini efendisine teslim etmesi :

köle adayının tam anlamıyla kendisini efendisine teslim etmesi olayıdır , köle tüm yaşantısını , geleceğini ve gündelik yaşantısını , sosyal yaşantısını efendisine teslim eder ve efendisinin insiyatifine kararlarına bırakır . köle adayı bilir ki efendisi kesinlikle kölesinin zararını olacak bir kararda bulunmaz , zararına olacak yönlendirme ve yasaklar koymaz . en azından benim kölem bunu bilir , tabiî ki de her yerde olabileceği gibi kötü niyetli sahip olduğunu söyleyen çıkarcı kişilerde vardır bunlara dikkat etmek gerekir . köle adayım maddi manevi teslim olur ve bundan sonraki süreçte benden izinsiz nefes bile almaz , benden habersiz adım bile atmaz ve tam bir köle olmaya ilk adımını atmaya hazırdır . bu sürece kadar gelebilen köle adayı artık isteklidir , bu süreçten sonra , köle ve sahip dışında oluşan faktörler dışında köle sahip ilişkisi sonlanması söz konusu bile değildir .

kölenin sınırlarının belirlenmesi :

kölelik hiçte öyle dışarıdan göründüğü kadar kolay bir olgu değildir , ve her köle adayı aynı düşünce ve dayanıklılık kıstasına sahip değildir , cezalar ödüller , yaşam standartları belirlenirken bu sınırlara dikkat etmek gerekir , bir köleye aşırı yüklenmek , köle sahip ilişkisinin kalitesini ve ahengini bozar .

bu süreçte kölenin acı eşiği , dayanıklılığı , spor konusundaki dayanma sınırı , hizmetteki süreklilik sınırı , vücut yapısının uygunluğu , pisikolojik sınırları belirlenir . ve köle sahip ilişkisi içinde bu sınırlar dahilinde hareket edilir . en zor adımlardan bir tanesi de bu süreçtir , çünkü köle bu süreçte çok fazla özveri göstermek ve bir çok şeye dayanmak katlanmak zorundadır .

köle kullanıma hazırdır kölelik süreci !!!

bu adımların hepsini tek tek gecen aday artık tam bir köledir , bu süreçlerde belli bir zaman kavramı kesinlikle yoktur , köle adayının durumuna ve kabiliyetine göre bu süreç uzunda sürebilir adımlar kısa sürede de sonlanabilir . ama tüm süreçleri eksiksiz geçebilen köle adayı benim kölem olma ve hayatımda olma erdemine ulaşır , ve bundan sonrası kölem ve benim aramda belirlenir ne kadar süreceği ne şekilde köle sahip ilişkisi yaşanacağı gibi kriterler karşılıklı belirlenir . kölelik süreci buyunca , kölem tama anlamıyla itaat etmek , benim istediğim şekilde ve benim sunacağım hayatı yaşamakla yükümlüdür , tek amacı vardır efendinse hizmet etmek , köle asla boş konuşmaz gereksiz hareketler yapmaz , efendisini üzmez , itiraz etmez , verilen görevleri asla aksatmaz , cezalarını eksiksiz ve sorgulamadan çeker efendisinin asla sözünden çıkmaz ..

bir sahip – master olarak benim görevim :

bir efendi olarak benim görevimde , kölemi korumak ve kollamak , kölemin toplum içinde hep ilerlemesini sağlamak , sorunlarını dinlemek ve çözüm bulmak , eksiklerini tamamlamak , ailesine çevresine karşı zor durumda kalmamasını sağlamak , eğitmek , maddi manevi tüm ihtiyaçlarını karşılamaktır . ayrıca kölemin vücut bütünlüğü , sağlıklı yaşama hakkı , bu süreçlerden zarar görmemesi benim sorumluluğumdadır . kölemin vücudunun şekillenmesi , zararlı ortam ve yaşam biçiminden arınması , hayatına spor ve sağlıklı yaşama yönlendirilmesi , sağlıklı beslenmesi , sağlıksız alışkanlıklarından arındırılması benim görevimdir .

masterant

-----------------------------------------------------------
yaşam koçu ilanı gibi arayış.müşterimi arıyor partner mi belli değil.
eğer gerçekten böyle bir köle arıyorsa ben adayım.ama bana önce bir iş bulmalı.ssk primlerimi aksatmadan yatırıp aylık akbilimi de karşılarsa neden olmasın.
ama öyle dövmek falan yok.