sanal yalancılar

çekmeyen varmı bunlardan. aynı anda 3-4 kişiyi idare ederler. hepsinede çok aşık olurlar ki daha görmeden. yalanlar deryasında yüzerler mütemadiyen. karşısındakini feci inandırma kapasitesine sahiptirler. en son seni cok seviyorum, sen farklısın hepsinden herşeyden diyen, şimdi aynısını başkalarına da soyluyor. neyseki inanmamıştım...
sanalda kafayi nereye çevirsen bu yalancılara rastlamak kaçınılmaz olmuş.
bunlara yüreksiz mi denir, cesaretsiz mi bilinmez...
ben yasımı soyledım halen 22 dir yasım sanal da
bile bile inanılır bunların çoğuna kime sorsan herkes masum arkadaş yaaaa.
yumurtamı tavuktan tavuk mu yumurtadan işte.
yapay gündem.
internet bağımlılarının her daim başvurdukları durumdur. bazen karakterler karışır hatta deşifre olduğunun farkına varırsa hırçınlaşırlar, kırar, dökerler.
sürekli sözde yurtdışına çıkıp paris'i su yolu yapanından, uzun soluklu sevgili arayanına; seviyeli ilişki arayanından mesleği sözde doktor olanına kadar türlü çeşitli yalan makinaları.

gerçeklikleri şüpheye düşüp bunu hissettirdiğiniz de bir anda yok olurlar, tabi ki yalanlarını başkalarına anlatmak için başka başka gönüllü avlar bulmak üzere. zararlı, ziyanlı; tam anlamıyla yazıklı olmanın etli kemikli halidirler.
hiçbir zaman olamayacakları insanmış gibi yapmak için en uygun yer sanal alem olduğu için kendini yeniden yaratan, buna inandığı gibi karşısındakini de inandırmaya çalışan insanlar. bazen karşılarındakine bildiğin salak muamelesi yaparlar, bazen de süzme salak olduklarını sererler gözler önüne.