seks yapmadan önce eliza testi raporu istemek

kendini garantiye almak isteyen insan kafasıdır. ancak rapor istenilen taraf buna tepki gösterebileceği için ortaya seksten soğuma sebebi çıkabilir ya da sahte rapor tanzim ederek kandırma yoluna gitmek de mümkündür.

kimse çantasında raporla dolaşmadığı için hayli zor gerçekleşecek bir talep. hele hele yurdumda " ben türk erkeğiyim bende aids olmaz" algısı yüzünden rapor istemek ve buna ulaşmak baya baya zor olabilir.
anlamsız bir istek. her şey bir yana testten hemen önce hiv kaptıysa ne olacak? bu virüs kanda hemen görünür olmuyor ki. çare:(bkz: kondom).
prezervatif kullanmak istemeyen kişilerin aids araştırma yöntemi.
prezervatifle seks yapmayı hiç sevmeyen biri olarak utanmasam her partnerimden isteyeceğim testtir.* )
getirdiği raporun montaj olmadığını nereden anlayacağız
anlamı yoktur. hiv bulaşı test yaptırılan tarihe 3 ay veya daha yakın bir tarihte olduysa test sonucu negatif gelebilir.* hiv statüsünü bilip de korunarak, dikkat ederek, ilişkiye girmek; hiç hiv ile ilgili konuşmadığın biriyle korunmasız ilişkiye girmekten daha güvenlidir. prezervatif sevmiyorsan da anal seks yapma. yok efendim vazgeçemem diyorsan da yap, piyango vurduğu vakit ağlamaya başlama çünkü alt tarafı çüke lateks geçirerek önlem alabileceğin bir şeyden geçici zevkin için korunmamış oluyorsun. sevin, sevilin, sevişin ama korunun. bir de hepatit bağışıklığınıza baktırın, yoksa aşı olun.

ayrıca elisa testi sonucu öyle internetten pdf halinde indirip fotoşoklayabileceğin bir şey. isteyen gayet iyi kandırabilir de. çok garantici olacaksan kaşeli/ıslak imzalı rapor iste enfeksiyon servisinden. istemişken hemogram, tit, biyokimya sonuçlarına da bakalım belki bir şey yakalarız.
hakli ve mantıklı bir istektir.
ama yine de bunu karşı tarafa söylemek kolay olmasa gerek.gücendirici de olabilir istenmesi.
kondomsuz seks yapmak zorunda kaldığın birine sevişmenin sonunda ben hiv pozitifim de ve 5 dk vereceği tepkileri izle .neyin mantıklı olup olmadığı ondan sonra anlaşılabilir.