selen görgüzel

selen görgüzel, 9 şubat 1979’da istanbul’da dünyaya geldi. lise yıllarında okan bayülgen’in “televizyon çocuğu” programında kamera arkasında part time çalışan selen görgüzel, eğitimini 50. yıl tahran lisesi'nde tamamladı.

18 yaşındayken erken bir evlilik yapan selen görgüzel, 2003 yılında ilk eşinden ayrıldı. selen görgüzel'in bu evliliğinden ilknaz isimli bir kızı var.

selen görgüzel 1996 yılında istanbul üniversitesi sinema televizyon bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan ‘’zirvedeki sesler’’ isimli programı sunarak ekran hayatına başladı.

mahallenin muhtarları, avrupa yakası, belalı baldız, emanet, deli dumrul, oğlum için, tılsım odası, pars narkoterör, ağlamak yok, doktorlar, kurtlar vadisi gibi dizilerin kadrosunda yer aldı.

hamdi alkan fanı degilim ama onun ile ilgili öyle açıklamaları oluyor ki sus be kadın diyesim geliyor. ayrıca bu kadın avrupa yakasının oyuncu kadrosunda yer aldi da biz mi görmedik?
yaptığı kulis faaliyetleri ve araya koyduğu kişiler sayesinde kimsenin yıkamadığı kaos kalesi bircan bali'nin, beyaz tv serüvenine bir gecede son veren hırs küpü tehlikeli kadın. öyle ki bircan bali'nin ayağını kaldırdığı bu programa beş kuruş para almadan çıkıyor. ilk evliliğini milyarder bir para babası ile yaptığını ve sırf eşi sahneye çıkmasına izin vermediği için bu adamı tek celsede boşadığını da ekleyeyim. kariyeri için biraz geç kalmış olsa da hızlandırılmış gülben ergen kariyeri vibe'ı alıyorum onda. çok istediği kapısında yattığı söylenen sezen aksu'dan veto yemiş olsa da sezen hayali gerçek olursa şarkıcı olarak kabul edilebilir belki. yalnız kalmamak için evinde günde 50 kişiyi yatıya kabul ettiği söylenen sezen aksu neden onu reddetmiş baya trajikomik sanırım sebep selen'in zeki müren açıklamaları ve sezen'in çok önceden mafyatik kişilerden artık uzak durma kararı alması. tuğba ekinci bile sezen klanında 1 ay yatıp kalkıp sezen'den şarkı alırken bunun alamaması diyor burda noktalıyorum.