sema ramazanoğlu

ensar vakfı bünyesinde tecavüze uğrayan çocuklar için bir kereden birşey olmaz diyen aile ve sosyal politikalar bakanımız.

https://www.facebook.com/atuncayozkan/videos/10153538545706169/
nuru yüzüne vurmuş maşallah hocamızın daha büyük işler bekliyoruz ondan yepyeni bir vakıf açılmalı bence hatta bütün okullar kapatılıp sadece hocamızın desteklediği okullar adı altında eğitim vermeli diye düşünüyorum zamanın muasır medeniyetleri çatır çatır çatlıyor bizi gördükçe. umuyorum aya kolböreği gönderme'den sonra aya daha harika şeyler gönderebileceğiz, durmak yok yola devam amerikalı hainler kudursunn
tecavüzcüye dört kolla sarılan sözde bakan.
derhal görevden alınmasına yönelik başlatılan imza kampanyasında 295bin imzaya ulaşılmış durumda.

bir imza da sen at *

http://www.change.org/p/sema-ramazano%C4...
hakkında görevinden alınmasına ilişkin kampanyalar düzenlense de yeni gelecek bakanın kendisinden pek farkı olmayacaktır.yine de yaptığı yanına kalmamalı,derhal defolsun.

bir de kadının twitter ismine gelin. @benbirkulum1 nedir ya? *

düzenleme: 2 saat önce #weloveerdoğan paylaşımında bulunmuş,acaba hesabı mı hacklendi diye düşündürten sözde bakan. ulan bakansın #weloveerdoğan ne? ilkokullu gibi tweet atma bari.
adını ramazan semaoğlu koysalar daha bir yakışırmış sanki. ailecek beğenerek takip ettiğimiz eğlenceli bir bakan. sevigleeeeer