senden bebeğim olsun istiyorum diyen eşcinsel

samimidir, tatlıdır, bir aralar gözünüz olduğu halde size göz süzmediği için duyuları yeniden harekete geçirip yeniden yeniye bir şeyleri tekrar hatırlatandır.

iki eşcinsel arasında biyolojik olarak çocuk yapmanın imkansızlığı nedeniyle düşüncesi bile yeter aslında, olmadı evlat edinilir yahu hükmen de olsa gene bir bebek yapılmış olunur. "of ulan of sen ufak bir kıvılcım çıkar ben buraları topyekün yakarım be canısı" dediğimdir.
hayali bi yerde yasadıgım dusunurse bence mümkün olandır.saçma gelirsede iki yumurtayı birbirine aşılama ya da spermlerdeki dnaları alıp dnası alınan bi yumurtaya aşılama şekilinde tüp bebek yöntemiyle belkide mümkün oldugunu düşündüğüm olay..önemli olan o kişiyi bulabilmek ve onunda kabul etmesi ehehe *
eşcinsel yönelime sahip olması gereği, biyolojik olarak zaten bunun mümkün olmayacağını bildiği halde böyle bir "ithamda" bulunuyor olması, "gel her şeyi siktir etmişken, varabileceğimiz en uç hayale doğru çırılçıplak koşturalım, hem de hiç bir şeyi siklemezcesine" demektir..

romantik olmaklığın kıyısından köşesinden geçebilecek bir peri masalı yaşamayı elinin tersi ile itse de "senden çocuğum olana kadar sevişmelere doymayalım" alt mesajını iyi okumak gerek...
doğurganlık özelliği olsaydı rahmi bile folloş olurdu dediğim ibne modeli.
yalan dolan hocam bu laflar.