senin seks marşın hangisi

onedio'da gördüğüm ilginç test. sonuç: "fade into you". bi kenara not edeyim bari bi gün lazım olur *

senin seks şarkın fade ınto you! sen sessiz sakin bir yapıya sahipsin ve sevişmek senin için fiziksel olmaktan çok duygusal bir eylem. bu yüzden senin cinsellikten aldığın haz diğerlerinden çok daha fazla. duygusal olarak da tatmin oluyorsun çünkü. bu şarkı eşliğinde sevişmeyi dene bir de, pişman olmayacaksın!

test: http://onedio.com/haber/senin-seks-marsi...

şarkı:
senin seks şarkın wicked game! sen tek gecelik ilişkiler konusunda master yapmışsın. baştan çıkarıcı bir kişiliğin var ve kimse senin çekimine karşı koyamıyor. iddia ediyoruz, bu şarkı eşliğinde sevişirsen dünyanın en karşı konulamaz insanı olabilirsin!

- peki.*edit: o değilde şarkıya bayıldım. bunca zamandır nasıl duymadım ben bu şarkıyı! youtube'ta çok güzel coverları mevcut. şarkı bildiğin "seks."
tanım: can sıkıntısından yaptığım test.

--- spoiler ---
senin sek şarkın lets get it on! sen cinselliği klasik yaşayanlardansın. klasiklik sıradanlık değildir ama, kalıcı değere sahip olmaktır. senin tek gecelik ilişkilerle falan işin olmaz. sen harbisin ve güvenilirsin. zor seçiyorsun ama güzel seçiyorsun. senin kendine özgü bir klasın var, seviştiğin insanlar bir daha unutamıyor seni. bizden sana tavsiye bir de bu şarkı eşliğinde sevişmeyi dene.
--- spoiler ---

şarkı da bu; iyi de 4 dakika 56 saniye sürüyor. bu şarkı eşliğinde sevişmek için loop'a almak gerekecek!* bari bir-iki saatlik bir klasik müzik çıkaydı!

marvin gaye - lets get it on :