sevgilisinden ayrıldıktan sonra çılgınca facebook kasan adam

bir kaç aydır sevgili olan el ele , göz göze , göt göte fotoğraf çeken iki adamın ayrıldığını düşünün ( ki zaten çoğunuz yaşamıştır)
bu aralar başımda böyle bi bela var ayrılan ayrılana ama medeniyet yok ki amk . 7 - 24 birbirlerine laf sokmak için gönderilen gönderiler yada en acıklı küçük emrah sözleri sanırsın onlar aşk acısı çekmiyor ben çekiyorum anasını satayım sigaraya başladım lan sizin yüzünüzden (bkz: facebooktan soğuma nedenleri )
şu aralar favorim ise sözde birbirlerini seven fakat herhangi bi nedenle ayrılan kişiler ( başka yarrak buldum demiyorlarda ) gönderilerin altına biz birbirimizi seviyoruz hep seveceğiz falan filan olum o.ç ları seviyorsanız neden ayrıldınız ayrıldıysanız sevmeyin ulan ..! (bkz: şerefsizim ağlamamak için kendimi zor tutuyorum )
sonuca gelirsek bi sebebten ayrıldınız prim yapmayın be olum kendi içimizde yaşayın ,arkadaşlarınızla dertleşin , için , dağıtın , ağlayın böyle herkese duyurmak anonsunu yapmanın nedeni ne ki
sevgilisinden ayrıldıktan sonra çılgınca facebook kasıyorsa muhtemelen aşk acısını unutmak için yeni bedenler arıyordur.

sevgilisinden ayrıldıktan çılgınca facebook'ta ne kadar mükemmel bir ilişkiyi bitirdiğinden bahsediyorsa, ikisi arasında çok fark var, muhtemelen eski ilişkisinde yapacağı primle yeni adamlara yelken açıyordur. adam değildir.
kıskandırmak için yapıyor olabilir, mutlu görüntüsü vermek istiyor olabilir. yara bandı arıyor olabilir.
facebook'uma günde 50'ye yakın mesaj geldiği için sayfamın en başına "no dm!" yazmak zorunda kaldığımdan mütevellit feys kasmama gerek kalmıyor. yaradanım ekmeğimizi veriyor hamdolsun. gerisini eski sevgilim düşünsün*