sevgiliyle aynı adamı kesmek

hepimiz insanız * olabilir böyle şeyler. doğaldır. başıma gelmiştir. bir gün pedobearlarda kaldım akşam. yalnızdık tabi de. * saat on iki - bir suları acıktık. * evde yiyecek hiç bişey yok. giyinip dışarı çıktık. * çiğ köfteci açık. gel yiyelim dedim ama beyimizin karnı ağrıyomuş. neyse ki ilerde dönerci var bitane. iyi dedim gelince ben çiğköftede yine bi dürüm yerim. * gittik oturmadık ayakta bekliyoruz yaptırdık bişeyler adama da orda bi adam var * ayı tipli ama öyle böyle değil yani. ben kesiyorum adamı pedobearda telefonla uğraşıyo daha doğrusu ben öyle zannediyodum meğer bizimki de ayrı bi abazaymış. sonra uzaklaşınca ilk ben dedim olum adam iyi lan baya. öyle bi başladık bi baktım bildiğin ıkimiz de adama sulanıyoruz. ama ikimiz de bunu çok doğal karşıladık. hatta gülüp eğlendik. * o şekilde yani takmayınız. gereksiz triplere girmeyiniz. porno izliyomuş gibi düşünün. oturup bi yerde yedikten sonra hemen eve geri döndük. * not geri döndüğünüzde çiğ köfteci kapamıştı. ve ikimiz de muafiyeti geçemedik. ulan pedobear...
lezbiyen bir ilişki söz konusuysa daha da komikleşecek bir durum. bir kaç ay önce sevgilim beni aşti'de karşıladı kelebekler kuşlar gibi mutlu bir şekilde taksiye doğru ilerliyoruz. ve karşıdan üç tane en az 1.90 ve hepsi birbirinden yakışıklı (abartmıyorum filmlerden fırlamış gibilerdi) adam geliyordu. adamlar bizi kesti, biz de istemsiz dönüp adamları kestik. bildiğin bir otuz saniye falan bakıştık yani adamlarla. sonra aynı anda ne yaptığımızı fark edip noluyor lan diye kahkahayı bastık. güldük geçtik tabi sonrasında da geyiğini yaptık, onlar bakınca ben baktım diyerek adamlara da boku attık rahatladık.
sevgili olma durumunun ciddi anlamda sorgulanmasını gerektiren bakışmalı temaşa.

ancak bakılan canlı " bu da insansa biz neyiz amk." formunun içini hakkıyla doldurabilen taş gibi gay ya da salyaları ağızdan yerlere taşıran bir er kişiyse; istem dışı göz kayması olabilir ki bu sayılmaz.
gırgırına muhabbettir ki daha çok hetero kız arkadaş için yapılan eylemdir
sevgililerin seri katil olduğuna delalettir.