sevişirken hornet growlr ya da grindr a girmek

yepisyeni kolilere yelken açmak ya da o an sevişirken memnun olunmayan elemanı def edip yeni birini bulmak için zaman kaybetmemek ya da sırf o an telefona gelen mesajı merak edip dayanamayıp açıp okumaya çalışmak durumu. "biraz yavaş dostum orama dokunma mesajı okuyamıyorum."

genel olarak "yetmez bak asla yetemez, bugün dünya kadar adamla yatmam lazım; asla zaman kaybedemem hayır bunu göze alamam ahbap" durumunda yaşanan seks yaparken bir yandan da hornet vs. kanallara girme gereksinimi; sevişme esnasında saç saça baş başa dalıp kanlı bıçaklı olan bir kavmin türemesine yol açmıştır.
boşalınca kas yorgunluğundan uyuyakalma korkusuyla yapılan harekettir. öpüşürken yoğun his atmosferi içinde partnerin gözlerini kapatmasını fırsat bilip sıradakini davet etmektir. en önemli konu randevuları çakıştırmamaktır. ya da sıradaki koca olarak tanıtılıp adamın kendi kendine evden uzaklaşması sağlanmalıdır.
gurup sekse üçüncü kişi arayışı olsa gerek.
yatağındaki kişiyi ne kadar önemsediğinin göstergesidir. hesapları silerek kendisini sadece yatağındaki kişiye adayacaktır.