shakira ve rihanna'ya ahlaksızlık ve lezbiyen suçlaması

sokakta dolaşmaya çıkan turistlerin saatini çalmak için kolunu kesen hırsızların cirit attığı, uyuşturucu ile mücadele etmek yerine göstermelik yasalarla tüm dünyayı zehirleyen, fuhuş ve çocuklara yönelik seks turizminin tavan yaptığı kolombiya dolaylarından enteresan bir beyan. başkent bogota'da yönetim kademesinde yer alan marco fidel ramirez isimli şahsiyet, shakira'nın kolombiya ve latin amerika için tehdit oluşturup, gençliğin ahlaki değerlerine zarar verdiğini dile getirip; rihanna’lı cant remember to forget you klibin lezbiyenlik ve sigara içimine teşvik ettiğini söylemiş.

para basar gibi uyuşturucu basan bir ülkede homofobik vurgu yaparken sigarayı öne çıkarmak hayli komedili olmuş. canım benim sen önce eroin, kokain ve esrar perdesini bir arala mantıklı olmayı öğren; lezbiyenlik ve sigarayı bir ara tekrar konuşuruz.
hemen youtube a girip can't remember to forget you klibini aratmama vesile olmuştur. ne puroyu ne de lezbiyenliği sadece shakira nın kıvırcık saçlı halini düşündürtüyor bu klip.