sibel can

cilve yapmanın çok yakıştığı şarkıcı. her yaz yeni bir zayıflama kürüne başlar ve bu program sibel can diyeti adını alır. ama sonuç her zamanki gibi hüsrandır. e kendisi de hayatına balık etli türk kadını olarak devam eder.
her arabada stepne,ilkyardım çantası,yangın tüpüyle beraber bir de sibel can kasedi bulundurulması şarttır.bir araba görmeyeyim ki içinde sibel can kasedi olmasın.
zamanında ilhan irem şarkısını eyzemin kızı yazdı bir mektubunda,çok duygulandım,yeni albümümde seslendireceğim diyen şahsiyet.
çocukluğumda, "kanasın kanasın. bırakın yaram kanasın. kaderimse böyle sevmek, bırakın anam ağlasın!" nidalarıyla yaşama sevincimi yerlerde süründüren, magazin programlarında* sürekli zayıfladığıyla ilgili haberlere rastlamama rağmen tam olarak neresinin eridiğini ve o yağlı haliyle nasıl kendisine yaptığı mükemmel diyetin sırlarının sorulduğunu anlamadığım, ünlü, süslü, simli hatun kişisi.
kendi klasmanında iyi şarkı söyleyen şarkıcılar arasındadır. hatta gülben ergen, seda sayan gibi fecaatlarla kıyaslayınca en iyisi bile denilebilir. lakin en hüzünlü şarkıdan en dramatik anlara kadar sürekli dudak büzme, şımarık genç kız pozları ziyadesiyle baymıştır. bir tür samimiyetsizlik kraliçesi olma yönündeki tek engeli bu işin piri gülben ergen'dir(çünkü daha gülben'i geçecek bir plastiklik icat edilmedi). nazan öncel şarkısı yalnızlar treni rakıyla iyi gider.
o ses türkiye jurisi olmuş kendisi. ebru gündeş'ten boşalan koltuğa oturacak.
bir kaç gün önce gerçekleşen tarkan konserinde ortaya atlayarak göbek atan şarkıcı. ancak tanımak hayli güç oldu, diyet yapmayı rafa kaldırınca eni boyu bir olmuş.