sinan akyüz cinayeti

kahreden olaylardan biri daha, yine bir can kayboldu dünyaya ne kadar güzel olduğunu gösteremeden, eşcinsel-transeksüel intihar/cinayet haberlerini almak istemiyorum , bu güzel insanların hayatlarını alanlara ve yaşanmayacak duruma getirenlere lanet olsun
henüz daha 24 yaşındayken ölüme sürüklenmiş bir dostumuz daha. lgbti intiharları politiktir. devlet büyüklerimizin ağızlarından çıkan her yanlış cümlede bu genç insanları ölüme sürüklediklerinin henüz farkında bile değiller.
facebook hesabından yaptığı son paylaşımıyla yüreğimi dağlamıştır...

“dünya size kalsın, yalanlar size kalsın, sahtekarlıklar size kalsın, dostluklar size kalsın, aşklar size kalsın, duygular size kalsın, düşünceler size kalsın, nasihatler size kalsın. mutlu günlerin geleceği yok; artık gitmeliyim”lanet olsun seni intihara sürükleyen aileye, sisteme, cehalete. gencecik bir insan daha bu faktörler yüzünden hayata veda etti. yapılanlar yetmiyormuş gibi sitelerde yer alan yorumlar da kan dondurucu. http://www.ensonhaber.com/vanda-escinsel...
"dünya bir pislikten daha kurtuldu desenize" "eşcinsellerden nefret ederim"... bu yorumları yazan insanlar nasıl insanlar? hiç mi yürekleri sızlamıyor bunları yazarken? hiç mi sorgulamıyorlar kendilerini? bu kadar mı nefret dolular? lgbti bireyler olarak bu ülkede hayatta kalmamız bile büyük bir şans!!
bir haber sitesinde bu olayla ilgili bir haber gördüm ve şöyle bir yorumlara bakayım dedim de, pişman oldum. ülkeden soğudum yemin ederim.
ne yazık ki ilk olmayan ve tek olmayacak ölümlerinin son halkasıdır. her cinayetle, her intiharla öfkem artıyor ve insanlığa bakışımın değiştiğini hissediyorum.
"şiddet şiddeti doğurur" diyerek ağırbaşlı bir şekilde sürdürmeye çalışıyoruz mücadelemizi fakat nereye kadar? kopar bu bir yerden sonra diyeyim ben.