sınav

2009 ingiliz yapımı güzel bir piskolojik gerilim - gizem filmi. gizemli ve güçlü bir şirket, işe alım sürecinin son safhası için farklı yetenekleri olan 8 kişiyi bir sınava dahil eder. sınav sadece 1 sorudan ve bir cevaptan oluşur. sıkmayan akıcı bir filmdir.
aynı zamanda sınav adında 2006 yapımı bir türk filmi de vardır. yoğun okul temposu, aile baskısı, öss sınavının yaklaşması sonucu depresyona giren bir grup öğrencinin önce okuldaki sınav sorularını çalması, ardından öss soru bankasını çalmaya kadar giden hikayesini anlatır. filmde ünlü aktör jean-claude van damme da oynamıştır.
son zamanlarda girdiğim hepsinden kaldığım hede. bi siktirin gidin yeter aq.
üç yanlis bir dogruyu götürür. tipki hayat gibi.
göz altı kırışıklıkları için yaş büyütme. bende çok işe yaradı.
öğrencilik hayatının 18. yılında olan biri olarak duyduğum zaman sinirlerimi alt üst etmeye yeten kelime. bir bitemedi şu siktiğimin okulu ya.
kalıp soru gibi bir baştansavmacılığı öğrenmeye açık olması beklenen öğrencilerin hayatına sokan kavram.
yarın gireceğim değerlendirme. ama ben ne yapıyorum, rakı-bira-sözlük vs. oldu canım yarın onları soracaklar zaten.
yazıyı sınav notlarını verirken öğretmenler olarak değiştirdiniz.
en büyüğü hayat olan sınanmadır.

çalışmadığın yerden gelir hep,hoş çalışacağın kaynağı da konuyu anlamamış kişiler yazmıştır hep zaten.
not sistemi zaten bilinmiyor, cevap anahtarı yok çünkü.
geçtin mi kaldın mı bilmeden aklınca soruları yanıtlayıp çıkıyorsun işte.
sınav işte. soruların olduğu kağıt. ama cevaplar yoktur. hayat da sınavdır, araba ehliyeti de sınav, okulda da sınav, iş başvurusu gene bir nevi sınav. sınav sınav sınav. bu soruları hazırlayanlar cevapları çok mu iyi biliyor? yarın azerice, tarih ve edebiyattan sınav var. hadi azerice ile edebiyatı anladım, tarihte ne halt yiyeceğim onu düşünüyorum. git ders çalış demesi kolay tabi. oglum ben ders çalışmayı 2019da bıraktım.