telefon rehberinde yer işgal eden herhangi birine dönüşmek

rehbere hevesle eklenen, ancak sonraları varlığı unutulan ya da rehber karışırılırken fark dahi edilmeyenlere yönelik gereksiz yorulma şeysi.

ne istediğini bilmiyor oluşundan beslenen rehber işgal ediciler, akıllardan geçen "madem olmayacak, heveslendirmesene piç" durumunun konusudur. bunlarla olmaz, oluru yok durumunun en olmayanlı halkasıdırlar.

kısaca, her rehbere girdikleri ve silinerek yok edildikleri gerçeği konulu.
kimine göre iyi seks yapamaması buna sebep olur. kimine göre arayıp sormaması. iletişim eksikleştikçe değersizlik artıyor. tabi iletişim deyince de abartmamak lazım.
asla tek taraflı bir suçtan kaynaklı olamayacak dönüşümdür.
belki birileri için fazlalık yaratmış olabilirim ama bu tabi ki kişiye asla yansımaz. benim şahsen birinin numarasını silme işi hiç aklıma gelmez. irtibat kurmasam da kenarda durur. belki işim düşer kafasında da değilim. ne gibi zararı olabilir.
afili bir intihar seçeneği olarak kendini görmezden gelmekle eşdeğer bir durumdur.
sosyal platformlardan birinde tanışırsın, inanılmaz heyecanlı, yarı flörtleşme azıcık cilveleşme şeklinde ilerler konuşma.
numaralar alınır ilk gün aynı heyecan ile devam ederken sonraları mesaj araları uzar, ''son görüntüleme'' ler yada sürekli ''çevrim içi'' dir ama mesaj gelmez.
işin garibi sende ona yazmazsın!
belli ki artık ne sen onu, ne o seni heyecanlandırmıyor.
sonra bir gün tesadüf görürsün ismini ama profil resmi yoktur artık, silinmiştir ismin başka bir telefonda yer işgal ettiğin düşünülerek. son bir şey yada hoşçakal deme gereği duyulmadan.
sanırım beni tanıyan herkes için bu insan ben oluyorum, en azından böyle hissediyorum. dünya tatlısı olmayı denedim ama karakterim pek el vermiyor buna.
sosyal ortamlarda tanıştığı ve beğendiğini sandığı herkezin numarasını alanların yaşadıkları durum.sanki çok beğenmişte numara istemiş ayakları,önüne gelenle sevişebilen şıp sevdi durumları,yüzyüze geldikten sonra bile gerçekleri söylemekten aciz karakter yoksunları ,bikenarda dursun belki bigün lazım olurcular,daha tam olmamış gibi olgunlaşınca tekrar belki denerimciler ve niceleri...liste böyle uzar gider ama o numara neden alındığı kimin olduğu unutulana dek rehberden silinmez.