the portrait of steven meisel

yeni sözlük yazarımız. aramıza hoşgeldin.

(bkz: askk)
sözlüğün yeni fotoğraf sever yazarlarından. sanat için soyunur mu bilmiyorum, ama soyunanların fotoğraflarını zevkle çekeceğinden eminim.
entrylerinden izlenimci bir kişilik olduğu izlenimi edindim.. merakla izleyeceğimdir kendisini..
ooo bir hipster, ooo bir fotoğrafçı, ooo bir kırıkkaleli, ooo bir dosttur! kendisini ailecek seviyoruz... *
zorlu bir ayrılık süreci geçirmiş yazar, mühendislik mezunu fotografcıdır. zihinsel tatmin daha önemlidir görüşündedir. her türlü hazzı sever, içtiği kahve ve sigarada da, yaptıgı sevişmede de, ürettiği görselde de, uyudugu uykuda da hazzı sonuna kadar yasamaya meraklıdır. haz manyağıdır kısacası, egosu tavan insanlardan nefret eder, egosu yerlerde olan insanları da anlamaz cunku her insanın süper bir yanı bulunur. mert and marcus ve guy bourdin e tapar, steven meisel yol göstericisidir, deli gibi bir dergi ve porno arşivi, ara sıra nükseden egzemaları vardır. yay burcudur, hafifmeşrep havaları sever, elde edilemeyecek karakterlerin ucuzlukla ortamın amına koymasını daha cok sever. 80ler yapımı kadın konulu atıf yılmaz filmlerini ve 90lar yapımı haneke filmleri kutsal basucu kitapları gibi arada sırada kurcalar. ha bir de evde yaz kıs iç çamasırı ile dolasmayı sever. eee yay burcu.
giydiği şortuyla bacaklarını sergilemekten geri durmayan, göbek adının "dedikodu" olduğunu düşünmeye başladığım, uzun süredir sohbet ettiğim ve sonunda ayı sözlük birinci istanbul fasıl zirvesinde tanışma fırsatı bulduğum yazar. teşekkür ediyorum geldiğin için efendim.
kaşları, gözleri, elleri, ayakları fıldır fıldır ortamın nabzını tutan, '' kim, nerede, nasıl '' gibi soruların cevaplarını arayan bir kaşif. ondan habersiz içeri erkek sinek giremez, karşılıklı iki dudak arasında ondan habersiz kuş* uçamaz.
sohbetiyle sosyal tespit hakkımızın dibine vurduğum * ,o şarabımı nasıl bitirdiğini merak ettiğim şeker mi şeker sandalye sandalye dolaşan ,ateşinin olduğunu düşündüğüm güzel yazarcan.