tuluyhan uğurlu

ali kırca nın ana haber bülteninden sonra giren sofyada dans isimli parçanın ve istanbul kanatlarımın altında filminin müziklerinin bestecisi.

bir blogu da bulunmakta blogdaki birkaç yazıyı okuduktan sonra bu adamın acayip kafa açabilme potansiyelini gördüm

https://www.tuluyhanugurlu.com/biyografi...

ayrıca silinmiş ama daha önceden kendi hakkında 3. şahıs olarak yazdığı şu bilgiler insanı şoka sokuyor


"...kadınlar ve aşk onun vazgeçemediği tutkularıdır. aşık olduğunu inkar etse de zaman zaman onu tutkulu bir aşık olarak görebilirsiniz. sevdiği kadının sürekli yanında olmasını ister. eğer kadının işi biraz ön plana geçerse hemen kırılır, ilişkiyi bitirir. aldatılmaya ve yapmacığa asla tahammülü yoktur. beraber olduğu kadınlarla ilişkisi bittiği zaman onların arkasından asla kötü sözler söylemez. birisi kötü konuştuğu zaman da buna çok kızar. yaşadığı güzelliklerin arılarına her zaman sahip çıkar..."
bu faşist de lgbtler tehdit demiş. aşırı sağcı taliban destekçisi "cumhuriyet kadınları derneği" lgbtlere destek olacak etkinlikleri engelleyince bu faşist kadınlara destek olmak amacıyla şu tweet mesajını paylaşmış.

"bu ülkede hiçbir zaman insanların cinsel eğilimine, yaşantısına karışılmadı ancak lgbt eğilimlerini birileri tarafından bir dayatma, modernleşme, uygar ve çağdaş hayatın bir gereği gibi lanse edilmesine de yine bu toplum müsaade etmedi, etmeyecek."

https://twitter.com/tuluyhanugurlu/statu...

kendisine destek veren dinci birisinin tweetını de yeniden profilinde paylaşmış.
"sapık zihnetli pisliklere yer yok allah'ın izniyle"

https://twitter.com/HakanKrmk3/status/15...