türkiye'nin ilk eşcinsel evliliğine hazır olun

haberin devamı için;

http://gundem.milliyet.com.tr/turkiye-nin-ilk-escinsel-evliligine-hazir-olun/gundem/gundemgalerihaber/20.03.2011/1366785/default.htm
bizden nesiller sonrasının bir umut belki duyulabilecekleri sansasyonel haber giriş sloganı. büyük olasılık ertesi gün ki slogan da eşcinsel evlilik töreni facia ile son buldu olabilir.
kenan imirzalioglu'nun evliligi olsun derdim.
aile imamının evlilik yasallaşana dek eşcinsel çiftleri birleştireceğinin duyurusu. sonra her imam nikahlı gibi siz de istediğiniz haltı yiyebilirsiniz.
artık birine, gizlisine, doğmamışına, bulaşacak olanına bile tahammül kalmamışken ütopya gibi görünen başlık. din, dinle insanları uyuşturma, okumadan/sorgulamadan her duyduğuna inanan insanlar var oldukça, eşcinsellik sapkınlıkların üstünü örtecek yegane malzeme olmayı sürdürdükçe bekar olarak bile yaşamak kafi. ne eşcinsellikmiş bu ya, herkese dert oldu.
yakından tanıdığım bir arkadaşım da geçen sene sevdiceği ile resmi olmayan şekilde evlendiler en samimi arkadaşları arasında sembolik bir törenle. şu an birlikte yaşıyorlar ve mutlular. henüz ev görmeye gidemedim. bir altın neyin mi taksam yoksa kondom mu karar veremedim.