uzak durulması gereken kadınlar

1 - cinsiyetçi küfür eden
2 - feminizmi kötüleyen
3 - feminizmi kötüleyen erkeklere yağ çeken
ikili ilişkiler açısından;
-statüsü kesinlikle kişiye denk olmalı. aynı meslek anlamında değil, gelir durumları birbirine yakın olmalı ki yaşantı ve zevkler de benzer olsun. eğer farklıysa uzak durmak gerek.
-yalan söylemeleri. klasik olacak belki ama tutarsız konuşmalarla bunu tespit etmek zor değil.

arkadaşlık açısından hiç sınır olmamalı. pis zihindeki insanları da uzaktan samimi olmadan gözlemliyorum. tavsiye ederim.
aşırı hetero kadın. bence aşırı heteroluk biraz şey erkekleri sevip kadınları genel olarak pek sevmeme durumu. aşırı hetero kadını çevirebiliyorsam denerim çeviremediysem kimse çeviremez lol
feministim, bilmemneistim deyip ideolojilerin ekmeğini yiyen kadın özgürlüğü mevzusunu kullanarak kadınları cinselliğe ikna etmeye çalışan asla isteklerinde dürüst olmayıp sonradan ortaya döken erkeklerden beter kadınlar.
herkesle anlaşan tipler.
hiç kimseyle anlaşamayan tipler.
hata yaptığını söylediğinde durup düşünmeyen tipler.
arkadaşlık için de sevgililik, cinsellik vs. için de geçerli bu durumlar.
femen kadınlardır. lezine göre değişen lezlerdir birde.
cinsiyetçi olan kadınların hepsi. tıpkı cinsiyetçi erkekler gibi
bir erkeğin eşcinsel olduğunu öğrenince 'ay o da bizden diyen' tipler. gaylerin kadınsı özellikler taşıdığını sanan cahil kadınlar. erkeklerden hoşlanmanın yalnızca kadınlara özgü olduğunu ya da bunun kadınca olduğunu düşünen kadınlar.

ataerkil kafayı benimsemiş kadınlar.

erkeklere durduk yere iftira atıp onların hayatını karartmak için kamuda linç ettiren feminist kadınlar. ki böyle olayları gördüm. gay olmasam bana da iftira ederlerdi diye düşündüğüm de oldu. bazı feminist kadınların bu iftiracı yanından hoşlanmıyorum. sırf hoşlandığı erkek ona yüz vermediği için ona tacizci suçlaması yapan kadınlar bile var.

dedikodu yapan kadınlar.

her şeyi ben bilirimci, egoist kadınlar.

anadolu kadınlarının maruz kaldığı aile içi şiddeti görmezden gelip, hiçbir şiddet olayıyla yüz yüze gelmedikleri halde, acı dolu bir hayat yaşamış gibi davranıp 'anne'lerin hakkını savunmayan feminist sözde çağdaş kadınlar.

ben ilkokul, ortaokul ve lisede erkek yaşıtlarımdan çok, kız yaşıtlarımdan çektim. bana hakaret eden, top, nonoş diyen, ne biçim erkeksin diyen pek çok kız oldu. aslında kadınların pek çoğu erkekleri, erkeklikleri üzerinden vuruyorlar. sen ne biçim erkeksin vs. o yaşlarda bunlara üzülüyordum, şimdiyse takmıyorum. isterse ibne desinler, umurumda olmaz ama aileler bu tarz aşağılamaları çocuklarına öğretmemeli. o yüzden erkekleri, erkeklikleriyle aşağılayan kadınlardan da uzak durmayı tercih ediyorum.
herkese iyi davranan , iki yüzlü gerizekalılardan lütfen uzak durun(yaşadım biliyorum).