veletadam

yeni sözlük yazarımız. hoş geldin.

(bkz: askk)
hem velet hem de adam. veletadam çelişik ve ilginç bir nick.
tanım: yazdıklarının da nick'i gibi ilginç içerikte olması umulan yazar.
yıllarca ayıların kahrını çekmiş olmasına rağmen, olması gerektiği yere gelmiştir..

yeniden onlayn yazarlar içinde olması hoştir, hoşgelmiştir..

ıstırırım..
adına konu açılınca içi kıpır kıpır olan yeni ayisozluk müdavimi. biraz panda, biraz ayı, karmakarışıklaştırılmakta.

dark bear , sıcak karşılama için teşekkür ederim.

sinan , umarım beklentilerinizi karşılayabiliriz.

astral , ıstırırım.
konulu olması bizleri sevindirdi, zira kendisini en son canlı kanlı, bursa'da kent meydanı tarafından terminal otobüsüne iki arkadaşı ile binerken görmüştüm..

zamanının twitter, instagram hatta ve hatta swarm'larından yakinen takip eylediğim, kısmet olurda bir gün birlikte güleceğimizi ümit ettiğim pandacık.. *
kendisine run away with me parçasını hediye etmek istiyorum..kara kış bastırmadan bearhood desenli atkımı bitirirse sevineceğimdir..

bana 35 yaşında göründüğümü söyleyerek seri eksilenmeyi hak etmiş yazar. lakin ben üşenirim. biri bana yardımcı olabilir mi?
boyundan pardon yaşından büyük dev şalıyla zirveye kraliçeler gibi hızlı bir giriş yapmıştır. zirve boyunca da omuzlarından bir an şalını düşürmeyen genç adam şıklığından da ödün vermemiştir.
pırlanta gibi çocuk. valla mis. zirveye gelmesiyle mutlu etti, iyi ki de gelmiş.
bu zirvedeki şalını görünce geçen zirvedekinin şalcık olduğunu anlamamızı sağlayan çıtır şey. anlaşılan o ki kraliçelik tacını biraz daha cilalamakta kararlı; e hak eden tacı takar, üsküdar sahillerde bizi yarattığı ihtişamla dalgalar altında sıçan gibi bırakır. vallahi muhabbeti tatlı, eğlenceli, uyumlu ve katılımcı kişilik.
bir zirvede hepbearabarle tanışıp ikizimi bulmuştum, meğer üçüzmüşüz, veletadamda ben hepbearabar kesin bir dedelerde kuzenlik bişeylik var, gerçi ben hepbearabar kadar hazırcevap veletadam kadar da cool değilim ama herkese kuzenlerim diye tanıtacam artık bu adamları