wolverine

sözlüğe çok şey katacağına inandığım yeni sözlük yazarı. aramıza hoşgeldin.

(bkz: askk)
x-men karakterleri arasında en fazla ilgi duyulan karakter olması dışında, yeni sözlük yazarımızdır... hoşgeldin

edit: candır kendisi, avatar hayranı olmakla beraber, aikido favori sporlarından biridir.
adamantium'lu bıçaklarına sağlık, hoş gelmiş!
ayyy çokk tatlı diye bir yarım saat fotoğrafına bakındığım yazar.
yeşilçam filmleri, eski tv programları, 80'li yıllar falan derken entryler arası tenis maçı yaptığımız yazar. yine de şampiyon belli ikinci kim diyorum!
''wolverine bol verin demişimdir'' hugh jackman'ı gördüğümde. yazar hakkında bir fikrim yok.
fotoğrafına baktığımda canımı sucuk istettiren yazardır.
kanada'da cupcake yapıyorum ve elitim diye numara yapan fotosunu ayı sözlük yazarlarının sucuk pişirme olarak algılaması yüzünden kazdığı kuyuya düşen yazardır.

ps:ohh dövdüm rahatladım! *
zor da olsa sonunda yüz yüze görüşebildiğim yazar. muhabbeti akıcı, ortam ve şartlar uygun olduğunda deli eğlenilecek bir tip. britney'nin hikayelerinden zaman bulursak, ona `i can get you relax i have car` diyeceğim ve eğleneceğiz.
en sevdiğim çizgi roman karakterlerindendir. ihtiyar logan çizgi romanı favorimdir. hep bir kötülük yaparlar bu mükemmel adama ve o da her seferinde intikamını almasını iyi bilir.
26 temmuz 2013te gösterime girecek muhteşem xmen karakteri.
japonya'da geçen son film önceki filmleri aratmıştır. daha fazla aksiyon ve karakter aradım filmde. bir şeyler eksik kalmış. bence sarışın uzun bacaklı doktor hatun filmin en can alıcı karakteriydi.
genelde pek bir şeyi ciddiye almayan, mümkün olan her şeyle taşak geçen, son derece kıllı ve pis mutant süper kahraman. yani filmlerde hugh jackman etkisiyle tanrı gibi gösterilmiş ama çizgi romanlarda aslında tüm ekip kritik bir şeyden konuşup ağlaşırken bacaklarını masaya uzatan ve geğire geğire birasını içen bir arkadaş kendisi. hayatının ilk senelerinden itibaren çok büyük acılar yaşamasından mütevellit filmlerde, özellikle de x-men origins: wolverine'de ve the wolverine'de tam "acıların çocuğu" bir karakter olmuş fakat çizgi romanlarda bütün acılarına rağmen hayata dair her şeyle dalga geçmeyi bildiği için, her ne kadar hugh jackman'a dibim düşse de çizgi roman versiyonu film versiyonunu döver.
brand new start tripleri ile toronto bolgesinde varolan her turlu yuksek okula girip girip cikip bir daha giren tipleme. baslangiclarin guclu, bitislerin suslu motivasyon yumagi. ha gayret metropol tavsani.
nightcrawler ile aralarindaki iliski suphe uyandirmistir
bu haftasonu gorup kelinden opecegim cilghin chocuq.