yazarların barda yaşadıkları ilginç olaylar

yazarların bar ya da gay barlarda başlarına gelen ilginç olayları merak ettiğim hede.

kendim hiç gay bara gitmedim merak etme sebeplerimden biri de bu. kendi ilginç anıma gelecek olursam, peradaki ünlü bir gece kulübünde birbiriyle flörtleşen iki erkek beni de aralarına almaya çalışıyorlardı.

ps: bahsettiğim mekan gay bar değildi. :)
bir yılbaşı gecesi arkadaşlarla bara gitmiştik. herkes tekila filan içiyor, ne yalan söyleyeyim alkolle aram pek iyi değildir. en azından miller içeyim dedim, aheste aheste takılıyorum. bu arada kız kızayız, yan tarafımızda da yakışıklı bir grup var. bir baktım beni gözüne kestirdiğini hissettiğim arkadaş bana fındık attı tutacağım şekilde. ne oluyor bakışı yapınca masaya geldi sohbet ediyoruz. "hemşehrimmişsin, benim doğum yerim de orası bak. kanka olduk hehe yaptım" tabii çocuk baya bir morardı, insan hemşehrisine yavşar mı mk. ben de bu kafadayım. neyse o gece baya sohbet ettik güldük eğlendik, dolayısıyla yan masadakiler eli boş döndü. başımıza bir şey gelmeden olay yerinden ayrıldık. üniversite yılları her daim güzeldi.
tek yönde iki heteronun (ya da delik olsun da kimde olursa olsuncu iki tipin) citirik sacli, permali ve yoluk bir kadin icin birbirlerine dalmasi. benim onlarin ne oldugunu boylece anlamam.
üniversite yıllarında arkadaşlarla kurban konserine gittik. bar dediğimiz yer de hilton otelin alt katında bodrumdan bozma bir yer. sahne küçücük falan, alan da dar tabi neyse. sonra bir ara müziğin ve alkolün etkisiyle arkadaşlarla kolkola girmişiz kafa sallıyoruz. tabi o zaman saçlar belde olduğu için bayaa iyi sallıyoruz. ben kafa sallarken yanımda da bir kız arkadaşım vardı, ben zannediyorum ki onun kolundayım. bir kaldırdım kafamı kolum bir adamın kolunda ve adam elinde içkisini yudumlayan bir entel, halinden de acayip memnun herif. kafamı kaldırmamla adamla göz göze gelişimiz bir oldu. adam sırıtıyor falan, tabi buldu parlak çocuğu sırıtır. noluyo yaaa?!? falan demişim tabi o durumun etkisiyle. kız arkadaşıma sordum ben ne ara o adamın koluna girdim? sen beni ne ara bıraktın? niye bıraktın? falan tabi. neyse işte böyle ilginç bir anım da var. diğer anılarımı bilahare anlatırım artık.
3-4 yıl önce bir erasmus barında başıma gelmiş ilginç olaydır. içkimi tazelemek için barın önüne gitmiştim. tezgahın önünden ayrılırken birden birisinin boynumdaki fuları arkadan çekmesiyle geriye doğru sürüklendim. hemen ardından barın üstünde dans eden kızlardan birinin omuzlarıma bacaklarını atması ve ayaklarını arkadan kilitlemesi ile kızı omuzlarımda buldum. tabi müziğin ve alkolün etkisiyle bir anda bardaki herkes 'ooo yee hoo' diye gaza getirmeye başladı ve deve güreşi yapar gibi dans etmiştik kızla. sonrasında alman olduğunu öğrendiğim kızla hiçbir şey olmadı tabiki. hatta amı enseme değdiği için irite bile olmuştum. daha sonra bar ve clublarda fular, atkı vs takılmaması gerektiğini öğrenmiş oldum.
herkesin kafasının güzel olduğu ve tekno müziğin damarlarda hissedildiği bir gece karşımdaki adamla öpüşürken aramıza yaklaşık 1.60 boylarında tatlı bir kadının gelip bize orasını burasını sürtmeye başlaması. iki gay erkeğin arasına girmiş olduğu mutluluk ve zevk bacaklarının arasından akıyordu. biz ise umursamazca öpüşmeye devam ediyorduk.
birkaç yıl önceydi sevgilimi o gecelik ödünç istemişlerdi. tepki veremedim o da kabul etmedi ama ilginçti bence.
erasmusta gittigim clubte kizla opusurken sarhos kardesinin gelip "begendiysen cikarabilirsin" demesi.
en çok bara gittiğimde dans etmedim gerçekten çok ilginçti.
2013yılında taksimde ki beatte sevgilisine bakış attığın cis kadın geldi ve benle twerk yarışı yaptı en son kadının yorulup bana ve sevgilisine sarılmaya çalışırken ikisinin arasında kaldığımı hatırlıyorum.bildiğiniz giriş kattaydık ve herkes bize yer açmıştı resmen saturday night fever... old laik days :( neyse işte bizimkiler izin verseler ilk 3sum deneyimim olacaktı sanırım