yazarların ilk 31 çektiklerinde düşledikleri

67 Entry Daha
ilk ne zamandı tam hatırlamıyorum ama bilinçli ilk otuzbirimi ve ne düşündüğümü hiç unutmuyorum.
çok leş bir yurt ortamında büyüdüm. herkesin kendini ve cinselliğini ilk keşfettiği ve alenen otuzbir çekebildiği bir ortamdı.
bense aşırı utangaçtım ve haftada yalnızca bir kere banyoda yapabiliyordum. onda da hızlı hızlı ve bir şey düşünmeden hallediyordum işimi, öncekilerden kalma döllere bakıp midem bulanıyordu.
ilk bilinçli otuzbirimdeyse gece uyku saatindeydik. ilk aşkım da yan ranzamda alttaydı. bir hareketlilik hissettim. yan tarafa aşağıya baktım. benimki yorganını apış arasına toplamış üstünde git gel yapıyordu. yüzünü gömdüğü yastıktan ara sıra kafasını kaldırıp yastığı öpüyordu. bense onun ince şortundan hatları belli olan göt devinimlerini izliyordum. kimi düşündüğünü biliyordum.
yemekhane sırasında götünü dikizlediği senayı düşünüyordu. o yatağında senanın hayaliyle sikişirken ben de üstte onu izledim. orospu sena... aşkımın altında olduğumu düşlemiştim, ranzama tırmanmış üstüme atlamıştı, bense daha o tırmanırken hemen bacaklarımı ayırmıştım tecrübeli fahişeler gibi . elim hemen sikime gitti tabii.
senadan çok daha fazla şeyler veremeyeceğimi düşündüm ona. tek elimle göğüslerimi yokladım, yoklardı, senanınkilerle yarışamazlardı üstelik tüyleniyorlardı. ve senanın ilk aşkımı içine çekebileceği, onun için genişleyecek, ona sunmak üzere kendini ıslatan lezzetli bir amcığı vardı. bendeyse ne işe yarar bilmediğim sallanan bir et parçası. senanın hayaletine mağlup olmuştum.
ben bunları düşünürken ilk aşkım aniden durdu, yatağa diktiği ayaklarını iyice bastırıp yay gibi gerildi. yüzünü iyice yastığa gömmüş ve ufak iniltiye benzer bir ses çıkarmıştı. orospu sena...
o anda işte elimde hissettiğim sıcaklıkla kendime geldim. çok utandığımı hatırlıyorum. avucumda kuş tutar gibi menilerimi tutup banyoya koştuğumu ve kendimi duşun altına soktuğumu hatırlıyorum.
çok garip hissetmiştim ama bir yandan da çok zevkliydi. ilk aşkımla aynı anlarda boşalmıştık. o senanın hayaletiyle ben de onunla sikişmiştik. sonra odaya döndüm ve ilk aşkımı izleye izleye uyuya kaldım.