danla bilic

ya severek takip ediyorum bu kızıda gözdeye fena giydirdi, üzdü. haketti gerçi de neyse hepsi prim peşinde zaten
kanalını “yanlışlıkla” silmesi bir hayli gariptir.
bir videosunda gençleri intihata teşvik ettiği gerekçesi ile hakkında soruşturma başlatılmış. iyi de danlayı izleyip ciddiye alıp intihar eden çıkar mı ki bence çıkmaz. çıkarsa da bu akıl ve mantık kuralları ile açıklanamaz zaten ki kızın ciddiye alınacak yanı yok her şeyle taşak geçiyor.

o kadar acil bekleyen adli suç dosyası rafa kalkarken bu şekilde şikayet yapılması da hukukun geldiği son noktanın tanımı olsun
kemal’in gazabı olabilir. yakın zamanda eski kameramanı kemal’i rezil edip işine son vermişti. adamın özel yazışmalarını internete sürmüştü. muhtemelen kemal’in gazabı falandır eheh
son günlerde youtube ve sosyal medyayı skandallara boğan fenomen. önce acun ılıcalı'nın eski eşi zeynep yılmaz ve yeni eşi şeyma subaşı'nın story krizini yorumladığı ve aşırı eğlenceli bir video paylaştı. sonrasında acun abimiz devreye girip danlaya ayar çekti ve her şeyi çatır çatır konuşan danla ablamızın videosunu telif sebebi ile kaldırttı. tabi bu güne kadar dobralığı ile tanınan danla ablamız bile bir sınırın olduğunu görmüş oldu.

sonrasında ise olaylar gelişti. tesadüf ki tam bu olaylarla aynı zamamda olaylı ayrıldıgı eski kameramanı sinan binay kendi youtube kanalından danla ile neden ayrıldığını ve eski şirketinde olan olayları açıklayan upuzun bol reklamlı bir video çekti. tabi akıllarda 'acun'dan ne kadar aldı bu karalama kampanyası için?' soruları ile beraber binlerce hayranı youtube ve diğer mecralardan unfollowu bastı danlaya.

aşırı takipçi kaybı yaşayan danla ablamız ise kendine yöneltilen bütün suçlamalara cevap veren bir video ile karşılık verdi eski kameramanına. tabi hala karşılıklı videolar paylaşmaya devam ediyorlar ama başka fenomenlerin de olaya dahil olması ile ortalık baya kızıştı. biz de çekirdeklerimizi aldık kucağımıza her gün bekliyoruz yeni video gelsin diye. tartışmalar nereye varacak önümüzdeki günlerde göreceğiz. merak eden arkadaşlar için linkler aşağıda.
iki tarafın toplamda 1 saati geçen konuşmasını dinlemek zorunda bırakıldım ve bu seçimlerde sinan binay'a veriyorum oyumu.