yılın ilk sivrisineğini görmek

ve öldürmek şeklinde tamamlanmış cümledir. tamamen nefsi müdafa şeklinde cereyan etti olay, kolumun üzerine konmuş olan asalak burnunu daldırabileceği damarlarımdan birini aramakla meşguldü onu farkettiğimde ama bilmediği bir şey vardı; benim ben diyen hemşirenin bile zor bulduğu o damarı sen, ey sen yeni yılın ilk sivrisineği, bütün kış paslanmış olan duyularınla mı bulacaksın. heyhat kolun sahibi hassas, uyanık ve acımasız. geceleri uykusundan kalkıp sinirden ağlamış birisi o kolun sahibi. sen ve senin o alçak soyunla yıllar süren savaşta bazen bir terlik bazen de raid yardımıyla galip gelse de çok defalar mağlubiyetin acı kırmızı yanan şişlikleriyle lanetler savurmuş a rh+ kanına. aynı odayı paylaştığı arkadaşı ped reklamlarındaki kadınlar gibi yataktan uyanırken eli yüzü şişmiş olan o kolun sahibi bazen sabahları insan içine bile çıkamamıştır. savaş günlükleri : sivrisinek başlamıştır artık. gazam mübarek ola.

paralel evrende ertesi gün:
- bear gözlerin ne görüyor dark bear
- kızıl bir şafak doğuyor, gece kan akmış.
eğer bu olayın hemen arkasından serdar ortaç da yeni albüm çıkardıysa bikini bölgesine sir ağda yapılmasının zamanı gelmiştir.
götünüzün açıkta kaldığına dalalettir,ve o yaz götünüz başta olmak üzere her yerinize talip çıkar.o göte bülbül öte nidalarında sivrisinek tarafından kamikaze dalışına maruz kalırsınız. affetmez orospu çocuğu.
eğer iş bitiminde- soktuktan sonra donunu toplarken- görüyorsak tek gecelik bir ilişkinin parçası olunmuştur. ''acaba beni sadece et parçası olarak mı görüyor'' diye hayıflanır insan. ve sonrasında dilden dökülenler acının izahıdır:

soktun gittin uyurken
durma yeter geri gel
gülerken ağlattın beni giderken...
ne yazık ki, sıcacık yataktan kalkmamak için, sadece burun deliklerimden üstünü açık bırakıp uykuya dalmayı beklediğim aciz an. uyuduktan sonra ziyafet çekmişsindir heralde. pis sinek.
yerden yaklaşık 45-50 metre yüksekte ve baharın bile bir türlü gelemediği ankara'da yaşıyorsanız iple çektiğiniz olay olabilir. derinizin altında 10 mm'lik yağ katmanıyla sizin götünüz donuyorken gariban hayvancık napsındır bu iklimde...***
istanbul`a nasip olaymis... gerci tam gormus sayilmam ancak iliskilendigimiz kesin.*
ayak baş parmağımla onun yanındaki parmağın arasını ısırmadığı sürece takılabilir gayet odamda. lütfen sayın sivri sinekler orası olmaz.
''amaaan. bide bunlar vardı dimi'' deme sebebidir. yaz aylarının tüm güzelliğine gölge düşürür.