yüksek sadakat

şarkı yazarı ve bas gitarist kutlu özmakinacı tarafından 1997 yılında temelleri atılan gruptur. belki üstümüzden bir kuş geçer şarkısıyla dinleyiciye merhaba demiştir.
ikinci albüm katil&maktül 2008 yılında müzik marketlerde yer almıştır. bu albümde en dikkat çeken parça aşk durdukçadır. 2011 eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi temsil etmişlerdir.
ne yazık ki yarışmaya çıktıkları eser ile en başta ben olmak üzere tüm hayranlarını hayal kırıklığına uğratmışlardır.
duyguları şarkılarına çok net yansıtabilen gruplardan.
malesef eurovision 2011de kötü harcanmışlardır. hatta kimi kesimler tarafından linç edilmişlerdir. en ufak bir hoş olmayan şey, bütün iyi şeylerin önüne geçer, onları görünmez hale getirir ya grupta öyle bir duruma düşmüştür.
2011 eurovision şarkı yarışmasında bekleneni verememiş olan grup. yarı final uygulanmaya başlandıktan beri türkiye ilk defa 2011 senesinde finale çıkamadı... dinlenesi şarkıları vardır*.
ilk albümlerinde vokal yapan cemil demirbakanın gruptan ayrılışına ve grubun buna müsaade edişine hala anlam veremediğim soft rock grubudur.
kenan vuralın cemil demirbakandan solistlik görevini devraldığı gruptur (2008).bence pek bir şey değişmedi zira ikisinin de ses rengi birbirine çok yakın.tek fark yeni solistin daha çekici olması.*
sabahın bu saati kargalar henüz kahvaltı etmemişken aklıma düşüverdi bu şarkıyla
aşk durdukça
başarısızlıkları dünya önünde tescillendiği ve basbayağı rezil oldukları halde dağılmak yerine hala nasıl albüm yapmaya devam edebildiklerini anlayamadığım grup. ilk solistleri ayrılana kadar beğenirdim sonrası kocaman bir fısss yarı final sonucu çok güzel kanıtladı bunu... ayrıca bu entry'mi beğenmeyen 1 kişi herkes seninle aynı fikirde olmak zorunda değil bunu da belirtmek isterim...
cemil demirbakan ve kenan vural’dan sonra yeni solisti selçuk sami cingi’yle yoluna devam eden grup. bu solist değişikliği bu gruba çok yakışmış diye düşünüyorum.bu gece dada programına 3 canlı parça söyleyerek katılmışlardır.