yusuf güney

e be insan evladı tamam bi şarkıyı çalıyorsun da bu nasıl bir insanı aptal yerine koymadır.nasıl bi kandırmacadır.bizim milettimiz de uyusun dinlesin bu ve bunun gibi kolpacıları
http://www.yusufguney.com/
bi türlü kanım ısınamadı, rafet el roman çakması arkasından itmeyle ortaya çıkmış, kalite adına hiç bişey içermeyen muhtevası bozuk, şarkı okuduğunu sanıp yürüdümm yürüdümmm dırıdımm dırıdımm gibi algılanan, ilerideki zamanlarda hatırlanmayacak bile olan ölesine bişey işte
kızların nesine ölüp bittiğini anlayamadığım tip.
'' iki romantik deli''şarkısı dilime fena dolanan adamdır.

biri yetiyordu (rafet el roman) ikincisine yürek dayanmaz dediğim amip gibi çoğalmasından korktuğum ağlak şarkıcı(lar). son günlerde iki romantik deli şarkısı çıkmasa belki daha nefret ederdim ama neyseki o şarkısı güzel.
bu arada ilk klibinde rafet el romanla yüzyılın en eşcinsel temasını yaratmışlardır, birbirlerine şarkı söyleyen iki tip kız sap gibi onlar birlikte teknede falan, bu klibe çok gülmüştüm.
sesini ne zaman duysam o mekandan kaçasım, yüzünü ne zaman bi kanalda görsem hemen vakit geçirmeden kanalı zaplamama neden olan şarkıcımsı. bir insan evladı bu kadar itici gelebilir.