16 haziran 2013 akp kazlıçeşme mitingi

gezi parkı işgali sonrası çıkan sesleri susturmaya çalışmak, ne yapıldığı ve ne yapılmaya çalışıldığı konusunda haksızlık sınırını aşan uygulamalara sözde meşru zemin hazırlamak saikleriyle yapılması planlanan toplanmadır.

evinde oturup sessiz sedasız yün eğiren, patik çetik ören; kendine ne sunuluyorsa onu alıp "emhamdülillah çok şükür"ün hakkını vermeye çalışan % 50'lik kesim; böylece sokağa çıkıp hava alma; temiz havada dolaşma fırsatı bulacaktır. recep tayyip stayla'nın hüküm süreceği miting ayrıştırma ve korkutma amaçlı ve yandaş çevre ve ülkelerin güdümünde yapılacak olup; bastırma ve yıldırma amacına ulaşamayacaktır. miting sonrası evlerine dağılan % 50'lik kesim yeni bir mitinge kadar evinde leğen örtüsü, patik, elbezi ve ara bezi örerek günlerini geçirmeye devam edecek; gündemin gerçek ve haklı sesi olan dışardaki halk sesini yükseltmeye devam edecektir.
bolca tehdit savurulan ve yalanlar söylenen miting.
belediye otobüslerinin görevini yeniden sorgulatmış, polisle halkın adeta bir iç savaştaymış gibi çatışmasına rağmen şenlik havasında geçen, kriz yönetiminden bihaber akpnin düzenlediği miting. miting alanlarının olaylardan uzak yerlerde seçilmesi konusundaki başarısıysa tartışılmaz.
akp'nin denize karşı yaptığı masturbeyşın eylemi.
olağan ve beklenen bir eylemdir ki diğerlerinden farkı yoktur. söylemlerindeki yalakalık hep aynıdır. eylem sonrası meydanda oluşan çöplük halkalı çöplüğünü andıran bir tablodur.
akp nin istanbul'daki parti üye sayısını çokta geçememiş mitingtir.
tv röportajlarında gördüğümüz gibi akp ci kitlenin ortalama iq su 70 in altı. bu insanların oy vermesi yasal mı araştırılmalı. gerçi yasal olmasa da devlet yurtlarından zihinsel engelli, huzurevlerinden yaşlı, kimsesiz ve akli yetisi olmayan vatandaşları zorla getirip oy kullandrıan bir partiden bahsediyoruz. dindar olmalarını ileri sürmeleri çok komik çünkü benim ahlak ve vicdan anlayışıma göre ki hayli gevşek bir ahlak anlayışım var bu insanların yatacak yerleri yok.
şu aşağıda görmüş olduğunuz videoya ev sahipliği yapmış mitingdir.gayet eğitici ve öğretici.
http://www.facebook.com/photo.php?v=5473...