abiye kuzu replikleri

1 Entry Daha
neden derslerinizi okulunuzun ötüt odasında çalışmıyorsunuz. ne demişler ders en iyi derste emilir

insanları mantık dergecimizden geçirmeden güvenlik duvarımızdan aşırtmıyoruz. hatta lafım bile var güvendiğim dağları karlar yardı.

piyasadaki vurgunluk emişen ülkelerin hisse senetlerini feci vurdu dibe fırlattı

en bozuk saat bile günde iki kez yanılabilir

dünyanın en son moda trenlerini benim kadar takip edemiyomuşssun. senin şu sefil ve bakımsız halin benim içimi bürkültüyor.

benim kardeşim hakkında bu şekil rencide edici zincirleme sıfat tantanaları kullanmanıza izin veremem.

lütfünün keş anlamlısı.

dürüstlük bizim hayatta birinci prensliğimizdir.

hollandanın başkenti paristen canlı yayınlanan defileleride takip etmiyo olablirsin.

biz de boğaziçi’nde okurken “boyfirenkimiz” vardı

demek efecanda benim gibi matematik aritmetik logoritma goronometri gibi konular arasında uzman bir zekaya sahip.

ben çok küçük yaşta atcılık ve birincilik sporlarına gönül verdim özellikle kulplu beygir dalında pek çok kupa ve madalyonum vardır.

biz temizliğe ve hijyene çok önem bir aile olarak asla sokak ayakkabılarıylan evde salınmıyoruz sokaktan eve geldiğimiz zaman el ve ayaklarmızı bi güzel dezenfektan sabunuyla bi güzel çitiliyoruz ardından ezelfektan cölelerizlen ofcalıyoruz çünki çevremizde toplumuzda asensörlerde raylı raysız bütün taşıma araçlarında avn adındaki alışveriş merkezlerindeki yürüşen merdivenlerinde gözle görülmeyen ve özgürce gezen sadece kedi ve köpeklerin duyabilecekleri sesler çıkartan onlarca milyarlarca kanyonlarca bakteri vürüs mikrop ve terliksi hayvan var.

ben gençken bundan 3-4 veya 5 sene önce kendi kendime bi aykut testi yaptımıştım kendime o zaman gerçekten üst sınırım bi alt gıdımında çıkmıştı benim puanım o en üst sınırdada bak ünlü ressam albert amştayn duruyor.

matematik profesörü pascal noman bunlar varmıştın.

heleki 20. mirenyuma girdiğimiz şu günlerde bilgi bizim en değerli hazinemizdir .

bak mesela yaprak döner o nerden gelir bilirmisin hani kitabın sayfalarınada yaprak deriz ya o yaprakları okurken emeriz ya bilgileri aynen dönerdeki yaprağıda pideye emdiriyoruz yağsını nasıl öle lezzetli oluyo aynen benim gibi buralardan gelir bunları biliyomuydun hiç bilmiyodun yook nerde sevalım nerden bilsin ardından o meşhur gülüş
1 Entry Daha