akp tarafından meydanlara salınan dayak yiyici vatandaşlar

parayla kendini dövdüren kavim. akp tarafından tutulmuş; dayak yeme işini meslek edinmiş bunu siyasi koz olarak kullanmak için kiralanmış; para için her işi yapabilecek ayarda cukka erbabı. amaç aldıkları ücretin hakkını vermek.

son olarak mustafa sarıgül'e saldıran ve dayak yemeye zemin hazırlayarak bunu siyasi koz olarak kullanan sevgili dayak yiyiciler, yandaş kanallara çıkıp, "bizi dövdüler, dava açacağız; ühüğğğğ" minvalinde açıklama yapıyorlar. kanal 7 ana haber bülteninde yayınlanan ve kendini akp dışındaki partileri sabote etmeye adamış olan amcanın ruh hali cidden korkunçtu, ve alt metinde diyordu ki: parayı veren düdüğü çalar. hdp, mhp, chp gibi partilerin seçim alanlarına yayılmış durumda olan maaşlı dayak hastalarına, istedikleri şeyi yani köteği kimler verecek haydin bekleyip görelim bakalım.
maaşlı dayak yiycilerdir ya da gönüllülerdir ya da hiç biri değildirler sadece gıcıktırlar. durumun ne olduğu sonucu değiştirmez. mustafa sarıgül böyle basit tahriklere yenik düşüyorsa büyük bir zaafiyet sahibidir. bu yine de onun ayıbıdır. orada tam olarak ne oldu, adam ne söyledi de mustafa sarıgül'ün damarına bastı bilmiyorum ama akplilerin akp'yi putlaştırıp eleştirememeleri gibi ben de chp'yi ya da sarıgül'ü putlaştıracak değilim. adam olmayı öğrensinler bir zahmet. yepyeni bir nesil var artık, şiddeti ve faşizmi şiddetle değil, kıvrak zekalarıyla kıvrandıran! bu insanları temsil edecek adamın davranış şekli bu mudur yani?