anne hathaway

neden ünlü olduğunu pek anlayamadığım, ne güzel ne çekici ne de yetenekli bulduğum aktrist. (bkz: bizde bunlardan çok var. )
les miserables filmiyle en iyi yardımcı kadın oyuncu dalında bu yıl oscar'a aday olan oyuncu. 2009'da rachel getting married filmiyle en iyi kadın oyuncu dalında oscar'a aday olmuş ancak kazanamamıştı. altın küre ödüllerinde ödülü kazanmış olması oscar'ı da kazanabileceği söylentilerini güçlendirdi, bakalım bekleyip göreceğiz.
en iyi yardımcı kadın oyuncu dalında oscar'ı almasıyla sevindiren aktris.
oscar'ı kaptıktan sonra manas destanı uzunluğunda bir teşekkür konuşması yapan kadın.* doğruya doğru ben bu kadını hiç sevmezdim. ne overrated, ne sinir kadın diye çemkirirdim. ten renginden ötürü gizli kıllı olduğuna dair tespitler yaparak halkı soğutmaya bile çalıştım. sonra günlerden birgün jake gylenhaal'la anadan üryan romantik komedi çevirmiş diye duydum. heyacan içinde love and other drugs'ı izledim. o gün farkettimki bu kadın iyi oyuncu, hem de çok iyi oyuncu. ağlıyordu, gülüyordu(hem de en sahicisinden). sonra batman'de catwoman olduğu duyumları geldi. oldumu şimdi ya diye isyan ettim. ama birde baktım son batman'deki en iyi şey bu kadın. biseksüel catwoman rolünde harikalar yaratmıştı. ben şahsen kendisini sevmeye karar verdim. tüm sinemaseverlere de öneriyorum. öptüm, kib, bye.

ps: love and other drugs'da farkettimki olağanüstü memeleri varmış. izindeyiz anne reyiz!
ben de kadının iyi oyuncu olduğunu savunanlardanım. lakin kendisinde bir şey var ki, bilemedim, itici geliyor işte. oysa şirin de bir şey. şirin olmasalar da benzeri bir durum part-time nicole kidman, full-time renée zellweger için de geçerli.
eşek gözlü güzel kadın
les misérables'da "oscar verin bana" temalı duygusal sahnesini unutamadığım oyuncu.yine de severim o ayrı. catwoman'ı keşke kısa saçlı haliyle oynasaymış.
adını shakespeare'in karısından alan aktris. her ne kadar les miserables'da döktürse de genel olarak antipatik bulduğum kızımız, hele de one day'deki o berbat ingiliz aksanı...

ama hakkını vermek lazım, şu performansı epey yerinde.

büyük ağzı ve gülüşü güzel aktris.oyunculuğu fena değildir,yetenekli bulurum.