apolitik fasist

3 Entry Daha
gelişiyle, uzun zamandır bölücü ve yıkıcı faaliyetlerin odağı haline gelen ayı sözlükteki kökü dışarıda vatan hainlerinin korkulu rüyası olmuş, ve sözlüğümüze nifak tohumları atmaktan çekinmeyen bu zararlı odakların, "uvv beybi sert kayaya çarptık, hemen tüyelim burdan" diyerek ortadan kaybolmalarına sebebiyet vermiş olan über kahraman yazardır..

kendisinin, altar'ın oğlu tarkan'ın sözlük versiyonu olan gizemli kahraman tangalı alper olduğu hakkında rivayetler olsa da, bu bilgi henüz kesinleşmemiştir.
her ne kadar kürt olduğunu iddia etse de, cevval ve atılgan tavırlarına bakılırsa, asena'nın emzirdiği bir yavru kurt olma ihtimali daha ağır basmakta, "kurdum" demek isterken, dil sürçmesiyle "kürdüm" dediği sanılmaktadır.
bundan böyle, misyoner pozisyonu, french kiss, grup seks gibi milli bünyemize uymayan, bölücü ve vatan haini entrylere ve onların yazarlarına karşı, milli seferberlik ruhuyla karşı çıkacağı, vatan'in bölünmez bütünlüğüne kasteden seks pozisyonları'na ve onların propagandasını yapanlara karşı mücadele edeceği beklenmektedir.

şiarı ayı sözlük ovası bozkurt yuvası olsun, muhammed mustafa, aliyyel murteza yardımcısı olsun. gazası mübarek olsun. tanrı kürdü, pardon kurdu.. ayy çok pardon türkü korusun...

(bkz: yürü be cengaver kim tutar seni)
*
8 Entry Daha