avengers endgame

fragmanı sonunda çıkmıştır.
fan yapımı alternatif deadpool fragmani orijinalini aratmamis.
filmin süresinin aciklanmasiyla tartışmalar yine başladı.3 saat gibi bir süreden bahsediliyor ki bu cinemaximumun reklam sürelerini hesaba katinca 4 saate yakın bir maraton demek.muhtemelen filmin ilk yarısında herşey iyiden iyiye boka sarıp ikinci kısmında toparlayacaklardir.buda bize tek film içinde iki film izlemiş hissi yaratir umarim.açıkçası uzun suresine ragmen bir dakika bile sikilacagimizi dusunmuyorum.
captain marvel ve ant-man'in ön plana çıkacağı mcu filmi.üç saate bütün olayları nasıl sığdırdılar merak ediyorum.
not:thanosspor.
cinemaximum yeni yasaya uyacak mı bilmiyorum ama 182 dakikalık film için matine araları 45 dakika. (kabaca, maksimum 10 dakika reklam + 5 dakika fragman + 15 dakika ara ve 15 dakika girdi çıktı süresi hesaplanırsa fena değil gibi.)
marvel filmin giriş sahnelerini içeren, 1 dakikalık klip paylaştı;
yasa masa bilmiyorum ama disney bu filmde ara vermeyeceğini belirtmişti. yani 3 saat aralıksız bir tecrübe istiyor. cinemaximum yapacak mı bilgim yok.
yine aynı şeyler olacak.
dayak yiyecekler, biraz daha yiyecekler sonra birileri ölecek amma illa ki bir şekilce dirilecek.
velhasil kelam yine vasat bir film olacak. marvel in artık paralel evren olaylarıni işleyip biraz daha farklılık yaratması gerekiyor bence.
bu arada spoiler yemek istemeyen arkadaşlar sosyal medyada dikkatli olsun; filmin birçok önemli anı ve kilit noktalarının olduğu sahnelerin birleştirildiği 4-5 dakikalık bir video ortalıkta dolaşıyormuş.