ayı burcu

çok nevi şahsına münhasırdır bu burcun insanları. haklarında çok az bilgi vardır. arkeologlar, uzun sure papua ve yeni gine ormanlarında yaptıkları çalışmalar sonucu bir takım bulgulara ulaştılarsa da, buldukları hiçbir şeyin konumuzla alakalı olmadığı anlaşıldı. oysa ki zoologlara bakılırsa, bugüne kadar bu burca mensup herhangi bir dişi, doğal ortamında gözlemlenemediği için, sadece erkeklere ait bir burçtur diyebiliriz. astrologlar ise, bu burca ait bilgileri devlet sırrı gibi saklıyorlar, ve gazetecilerin ısrarlı soruları karşısında historik kahkahalar atıyorlarmış. şimdilik olay yerinden bildireceklerim bu kadar albert. albert? albert orda mısın?
bugüne kadar açılmamasına hayret ettiğim başlık. ayısözlukte ayı burcu başlığı olmaması resmen ayılık yani..
bünyelerinde bol miktarda yağ, kıl, yün, tüy, göt ve göbek barındırırlar. doğal ortamlarında genelde sakin ve zararsızdırlar. ama eğer önlerindeki colaya ve cipse hallenirseniz, allah yarattı demez anında kafa göz dalarlar. bir de içtiklerinde çok pis küfrederler. artık nereleriyle içiyolarsa... bu arada bir son dakika haberimiz var saying ayıseverler.. sivas ve erzincan kırsalında 3 köylü ayı saldırısına uğradı. muhabirimiz alfonso olay yerinden kanlı mesajlar vericek.. alfonso... alfonso....? allah belanı versin senin yine nereye kayboldun? ayılar siksin seni alfonso diyor ve program burda kapatılacakmıymış neymiş artık...
başlığın bu kadar boş olmasına bakılırsa, sözlükte fazla olmadığını düşündüğüm burç.
ayısözlük yazarlarının burçları(bkz:#) adlı konu başlığına benim verdiğim ve bazıları tarafından anlamsız bulunan cevaptır.