ayı sözlük ankara yine mi zirve

ankaradaki yazarlar coştu mu? galiba!*

21 kasım 2015, cumartesi günü, saat 18:00 sularında aylak madam'da buluşuluyor. pena, octoberer, leoparsiz burjuva, croissant24, plutonlukiz ve ben eythymos orada olacağız* sınav/ek ders durumundan ötürü zirveye erken veya geç katılabilirim ama kısa bir süre bile olsa uğrayabileceğimi düşünüyorum*

gelecek olan kişiler lütfen zirvetöre uğrayıp geleceklerini belirtsinler, kişi sayısına göre rezervasyon yapılması gerekebilir.
oooo eller havaya harikasınız! kimse üşenmiyor 2 haftada bir rutine bağlandı. bir vakit eşlik edeceğim size inşallah.
çekinen, tereddüt eden tüm angarali yazarcanlar gelsin. herkese bir panda sefkatiyle sarılıyorum. şahitlerim var
geçen sefer cok eğlendik yerimizde duramadık ki arayı soğutmayalım dedik, gelebilen herkesin gelmesini umuyorum. ayriyeten octoberer ciddi anlamda panda şefkatiyle sarılıyor, abartmasız. çekinmeyin koşun gelin canlar!
zirve tarihi ve saati 21 kasım 2015, cumartesi, 18:00 olarak değiştirilmiştir. mekan aynıdır. tarih ve saat değişikliği zirvetörde yapılamadığı için lütfen buradaki değişikliği dikkate alınız.
zirvetöre işaretlemeyen 2 yazar arkadaşım ve +1 le * katılacağımız ve yine çok eğleneceğimiz zirve...
aylak madam'da ki bazı sorunlardan dolayı zirve yarın saat 6 da sarkaç cafe de yapılacak
beybiler, yavru ceylanlar, ötekiler berikiler, canlar, patlıcanlar toplandınız mı toplanıyonuz mu, leylek misafiri kabul ediyonuz mu^^
kop gel günahlarından seni küçük panda
muhteşem eğlendiğim yeni genç ve çok tatlı yazarları tanıma fırsatı bulduğum, uzun zamandır göremediğim scherzonun da katılımıyla muhteşem eğlendiğim zirve oldu. katılan, arkadaşlarını getirip kocaman bir ekip olmamızı sağlayan herkese çok teşekkür ederim. ayaklarınıza sağlık sık sık yapalım bunu çok keyifli oluyor gerçekten.