ayı sözlük doğaçlama tek yön zirvesi

dün gece bizzat gerçekleşmiştir. kimler yoktu kimler....

efendi mavi beardan tut, banu alkan gözlüklü hestia'ya kadar herkes oradaydı. gecenin sonu hiç tatlı bitmese de beni soyup dans ettiren, allahın genç lubunyasının eline veren arkadaşlara teşekkürü borç bilirim.

(bkz: avustralya)
(bkz: aussie)
benim de lamdaistanbul derneginin skandal isimli barda duzenledigi pride 2012 partisinden sonra eve gecerken ugrayip katildigim zirvedir.* ancak iceri girdikten 10 dakika sonra birinin onumde yigilip yaka paca vestiyere dogru goturulmesiyle benim icin bitmistir. cikarken o elemana kalp masaji yapilirken gordum ve disarda bir ambulans vardi.*

ortamin geri kalaninin hali icin (bkz: show must go on)
aussiebum olayın en keyifli kısmıdır, kendisi pek gönüllü olarak atlamıştır o genç lubunyanın üstüne ama nedense sonradan olayın suçlusu biz masum kezbanlar olmuşuzdur, bir kere bütün yazarlar son derece usturuplu bir şekilde bir köşede takılmıştır ve birer iyi ev gayi olarak insanların ve özellikle aussiebum'un aşırı hareketlerini eleştiren gözlerle izlemiştir.
olay yine aussiebum gacısına patlamıştır. o genç kendini nikıııııılıs keyc mi ne sanıyordu bu arada. bizi iyi yedi. californiyalıyım, amerikanım falan. ne olursa olsun çok güzel bir geceydi.
içinde greenday'in olmaması enteresan ve üzücüdür.
greenday mekanda ama başka grup içinde bulunurken aussiebum medyum fettish max blum dexter6 ara ara katılımlarıyla mavi bear ve benim blunduğum doğaçlama zirvedir ve gerçekten planlı olsa belki bu kadar eğlencenin olacağı garanti olmazdı.