ayı sözlük homojen dergi zirvesi

homojen dergi'nin ilk sayısını x large clubte eğlenerek kutluyoruz. giriş bize ücretsiz olacak, gelecek olanların listesini en geç cuma mekan sahibi stefan'a bildirmem gerekiyor. bu sebeple zirvetöre mutlaka işaretleme yapın veya bana mesaj gönderin. o gün güzel dinlenin, gece uzun olacak.

yer: x large
tarih: 12 eylül 2015 cumartesi
saat: 22:00 (buluşma taksimde olacak, 23:30 gibi mekana beraber geçeceğiz)
adres: aos sitesi g:52.sok. no:12/1 maslak, istanbul
mekan x large olur da sence bensiz olur mu darkcığımmmmm? *
pazar yds var ya. kötü oldu üü ağlıyorum.
ajandama göz attığımda zirve rehberimde ayı sözlük dört yaşında izmir zirvesi göründüğü için katılamayacağım zirve. hep söylüyorum; yoğun bir insanım ve randevuyla çalışıyorum. paramı yatırırsanız çalışırım, hem biraz da izmirli yazarların yüzü gülsün sayemde, öyle değil mi?
şehir dolayısıyla katılamayacağım zirvedir.

seneye yapsak olmuyor mu ki? (bkz: swh )
kesinlikle katılacağım zirvedir. çok şahaneli eğlenceli.
o gece ben de orada olacağım, haydin taksim'de buluşmak üzere.
gelebilirsem ben de gelecegim
geleceklerin isimlerini cuma öğleye kadar bana bildirmeleri gerekiyor beybiler, mekan hem bu listeye göre bize bir yer ayarlayacak ve rezerve edecek, hem de kapıda yardımcı olacaklar ve ücret almayacaklar. ha veya 50 tl verip girerim ben diyenler bana isim falan göndermenize gerek yok. keyfinize bakınız.
sanırım yarın gece 14 kişi kadar olacağız. mekana halen listeyi göndermedim. 2 saat içinde yollayacağım.
yazdım efendim haber eden herkesi. 14 kişiyi bildirdim. seyhan arman da orada olacak, yanınıza uğrayacağım dedi. selfiler de çekeriz, güllüm de yaparız umarım. zor bir haftaydı, biraz kafalarımız dağılır belki.
isim soy isim mi yazıldık,yoksa nick olarak mı yazdıldık
kapıdaki abilere anlatamamda bear sikertir ne demek diye
şu an mekanı yarın için kolaçan etmeye geldim her şey gayet harika darkcığıma da bir selfie yollamayı ihmal etmedim tabii seyhanımlaaaa*
oha yine zirve yine yağmur. nasıl bir berekettir ya da tanrısıdır bu anlamıyorum. taksime doğru yola çıkmış bulunuyorum.
thewinteriscoming ile birlikte taksim'e doğru yola çıkmış bulunmaktayız. öptük.
taksime erken gelenler için rosso cafe ve karaoke bar da buluşalım derim. yağmur var. yeri nerede derseniz demirören karşısındaki garantinin aradan girince hemen sağda.
fotoğraflar geliyor. güzel bi' kalabalık olmuş, iyi eğlenceler.
an itibarı ile ciwan ve hunkalunka ile çılgınca zevk veren muhabbetler yaptığımız zirvedir efenim. oyemadafakağ.
10 yazarla xlarge clubta devam eden zirve. "siz ayı sözlük ekibi mi, şöyle buyrun lütfen" denip kalabalığın içinde rezerve edilmiş masamıza gelişimiz, hemen ardından ikramlar meyveler vs. zirve güzel ilerliyor. seyhan'ın sahneye çıkmasını bekliyoruz.
  • /
  • 2