ayı sözlük lefkoşa zirvesi

lefkoşa'da düzenlenecek olan lgbti pride gününde yapılacak olan zirvedir. katılımın yüksek düzeyde olması beklenmekte olup, istanbul alternatifini lefkoşa'da gerçekleştirmek bir ayrıcalık olacaktır.
(bkz:ayı sözlük mart ayı geldi ekibi)
lefkoşa'da faaliyet gösteren kuir kıbrıs derneği 11 mayıs 2018 tarihinde 17 mayıs dünya homofobi, bifobi ve transfobi karşıtlığı günü etkinliği olarak onur yürüyüşü düzenlediğinden ciddi ciddi katılım gösterebilecek arkadaşlarla lefkoşada güzel bir zirve yapılabilir.

uçak biletleri için skyscanner.com
gelecek olan arkadaşlar için evimin kapıları sonuna kadar açıktır..
hassiktir sayın seyirciler böyle bir etkinlik niye hep benim sınav zamanıma denk gelir ki? vallahi gelmeyi düşünürdüm lakin 20 mayısta sınavım var. laneth gelsin gad dem it.
@lethallegend, onur yürüyüşü 11 mayısta yapılacak beybilisi..
yaa keşke 20'sinden sonra yapılsa daha güzel olmaz mıydı? ders çalışıyoz olum yaa. bu sınavı da geçemezsem vallahi beni topa koyup götümden ateş çıkartarak fırlatacaklar kale surlarına. ondan kelli 20 mayıs öncesi hiçbir yere kıpırdayamam.
gidebilecek olan arkadaşlar için harika bir onur haftası olacağından şüphem yok. yasaksız, sınırsız, tehditsiz, özlenen bir yürüyüş olacaktır.
komite daha karar vermedi bu hafta toplantı var netleşince buradan duyururum.. çünkü burada tüm kollektifler ve tüm dernekler de onur ayı düzenleme komitesinde sadece kıbrıs kuir değil ben güncel bilgilerle burada olacağım..