ayı sözlük'teki türk kürt kavgası

türkler her halükarda kazanır. zaten kazanç dedikleri idealleri makarna ve kömür paritesinde bir mantığa endeklendiğine göre bundan ötesini kazanmayı beklemezler. tüm kazançları ve idealleri bu gibi şeyler olunca kazanç deseniz ne yazar. idealleri olan milletler öncelikle kazanmakla değil yaşamakla, yaşatmakla ilgilenir ve yoluna devam eder. sonrada aslında türk diye bu ülkede yaşayan herkesi kast ediyorduk denir ama içi boşaltılmış her şeyde olduğu gibi avuntudur.

(bkz: hadi hayırlı işler)
kaçak elektrik kullanan ve makarnaya endeskli halkların kavgasıdır.

(bkz: bu sevda bitmez)

ps:* ironi mi bende anlamadım yeminle.
burası bile bu konudan nasibini almaktadır. hepimizin sadece insan olduğunu kabullenebilsek ya. ha kürt ha türk , ee dedirtiyor keşke bütün kültürler bütün şu ırk seksleri aniden yok olsa, ortadan kalksa, hayat bayram olsa.
ciwan ağa gelerse hepinizi siker haa...


şaka bir yana da yıl olmuş 2014 halen daha ırk tartışması mı yapıyoruz. biz birbirimizden ayrılmayız artık. kimimizin karısı, kimimizin kocası, kimimizin yengesi, kimimizin eniştesi kürt veya türk. neyin kavgası bu.
daha önce yapılandır.boşuna birbirinizi yemeyin kızlar sonsuz bir ağız dalaşı.kimsenin hele essek kadar olmuş adamların fikirlerini değiştiremezsiniz.bu topraklar da 80 yıldır yapılıyor kazananı henüz görmedim.en iyisi ırklar arası sex herkes kendine bir türk/kürt koli bulsun.müzakere sürecine yatak da devam edin.

doğarken seçme hakkı verilmeden sahip olduğumuz, diğer bir deyişle herhangi bir başarı veya çaba ile elde etmediğimiz bir mevzu; din dil ırk cinsiyet saç-göz rengi vb. dolayısıyla bu şekilde sahip olduğumuz niteliğimizi övmek veya yermek haddinden fazla akla mantığa ters.