ayı sözlük üç yaşında zirvesi hazırlama komitesi

ayı sözlük bir yaşında zirvesi hazırlama komitesi ve ayı sözlük iki yaşında zirvesi hazırlama komitesi sonrasında ihtiyaç duyulan ayı sözlük üç yaşında zirvesi kutlamalarında yardımsever yazarların arandığı başlıktır efendim. cidden 2 yıldır çok vakit harcıyor ve yoruluyorum, bu sebeple işini ciddiye alan, prezentabl olmasına dil bilmesine gerek olmayan sağlam destekçi yazarlara ihtiyacım olacak. olmazsa da artık party yok, çay filan demleriz. öptüm.
komiteyi bu entryde sürekli güncel tutacağım. ağustos ayı ortalarında yapılacak etkinlikte önce mekan belirleyeceğiz, ayarlayacağız. sonrasında sahne alacak kişileri belirlemeye çalışacağız. bunlar gönüllü kişiler olmalı, çünkü sözlük para kazanan bir site değil, bu sebeple para ile sahne almayacak olan dostlarımıza ulaşacağız. bu iki konuda bende elimden gelen desteği vereceğim, tanıdıklarımdan da destek isteyeceğim. ekstradan minik bir sponsor bulunabilir, gecede kesilecek pasta, misafirlere verilecek hediyeler için. 1,5 ay kadar bir zamanımız var şimdiden düşünmeye ve fikirler üretmeye başlamak lazım. facebook üzerinden bir mesajlaşma grubuyla da haberleşebiliriz. etkinliğe destek verecek yazarları bekliyoruz.

gönüllü komite;

(bkz: dark bear)
(bkz: armut)

zöge: zaman zaman editlenecek.
koca sözlükten 2-3 tane bile gönüllü çıkmamış olması ne ziyanlık bir durumdur, hiç kimsenin içinde sorumluluk alma ve destek verme becerisi gelişmemiş belli ki. hetero hatun lgbti sözlük doğumgünü organizasyonuna sahip çıkıyor. sizin yerinize ben utanırım dostlar.

doğumgünüyle ilgili de bir bara gider eğleniriz tamamdır.
katılmak isteyip de katılamayacağım hazırlama komitesi ve zirvedir . affola ..
bensiz olunca toplanamamış komite. istanbulda yaşıyor olsaydım, tek başıma bütün işleri yüklenebilirdim ki bir şeyler organize etmekten müthiş zevk alırım.*
yapabileceğim bişey varsa hazırım. aynı zamanda bunca zaman sonra katılmayı planladığım ilk zirve.
uzakta oturduğum için gelemeyeceğim,
küçük olduğum için pek kâle alınmayacağım,
öğrenci ve parasız olduğum için hazırlayamayacağım hazırlıklardır.

elimden bir şey gelemiyor, üzgünüm. elimde olsa, çok severim bu tür, buluşmaları, eğlenceli geçer. bekleyin 4-5 sene sonra ben ayarlarım hepsini.
işler ayrılılabilir.zamanı uygun yazarlar ufakta olsa katkı sağlayabilirler.böylece organizasyon kimse cok yorulmadan yapıla bilir.
ağustos ayında bir yer ve gün belirleyip beraber gidip eğleneceğiz arkadaşlar. kimse zaman harcamamış olacak. farkındayım herkes tatil modunda, ben dahil. sözlüğü şubat ayında kurmak lazımmış. sorun yok. *