ayı sözlük'ün seçkin eşcinsellerden oluşması

her zaman için kaliteyi, ışıltıyı, şaşaayı, başarıyı simgeleyen gaylerin ayı sözlük tarafından özenle seçilmesi durumu. en öne çıkanlarsa sözlüğü sadece bilgi birikimini aktarma, bilgi paylaşımı, farklı fikirlerin varlığına açık olma, uçuran beyin fırtınaları yapma amaçlı kullanma, mesaj kutusunu sadece beğenilen yazılarla ilgili biraz daha kafa patlatma düşüncesiyle hareketlendirme, kur ve benzeri istenmeyen hareketleri engellemek amacıyla sürekli tedbirli olma, gay bar ve benzeri kurumlardan gelen ahlaksız teklifleri geri çevirme, gidenleri uyarma, yapanları tukaka etme, küçük düşünen tek gecelikleri küçümseme, burun kıvırma, seksten uzak olduğunun her daim altını çizme, bakımlı olmayan kıl tüy yumaklarını, göbekleşme eğilimindekileri, göt büyütenleri tornadan geçmeye davet etme, sürekli ahlakçılık yaparak o dejenere gay kitlesinden olmadığının altını çizme gibi tavırlardır.

devir reklam devridir; olmadı ağız, olmadı göğüs farkıyla ipi göğüsleyen yarışı kazanır. o göğüsler de olsa olsa silikonludur zaten.
sözlükteki kalitenin yuksek olmasının sebebi..ayrıca eşcinseller heterolardan daha zeki oldukları iddia edilir
her konuyu ucuzlaştırmadan, ne zaman geyik ne zaman ciddi konuşulur bilen, yeri geldiğinde en edepsiz, yeri geldiğinde en terbiyeli muhabbetleri yapabilen, espiri ve seksi kavramları yerinde kullanan, bilmediği konuları bilmediğini bilen, ahkam kesmeyen, sıkıcı olmayan, diyecek lafı olan geylerin buluşması.
evet canım aynen pazardan seçtiler bizi böyle sen, sen, sen gel, sen gelme şeklinde. e tabi seçmece olmak ayrı bir kültür. ayrıca ben seçilmem seçerimcilerin de götlerinde o an bir kıvılcım patlıyor. ya seçilemezsem falan diye böyle bir telaş. ayhhh iyi ki beni seçmişsiniz. ben de sizi seçtim zaten. size puanım dohuz kankha.
gülmekten ameliyat sonrası az kalan göbeğim oynuyor :) seçkinler de barınamaz...
seçkin demek ne kadar doğru tartışılır. bu izlenimi veren daha çok okuma yazma eylemlerinin ön planda olmasıdir. malum sitelerdeki gibi cinselliği, duygulari eyleme vurmayı degil de fikirleri beyan etme ve öğrenme temel hedef olduğu için (iyi ki de böyle) beyniyle hareket eden bi tayfa görme olasılıği artmış vaziyettedir.
başlıklara göz atınca mükemmel seckin bi tayfa ortamda diyemeyiz ama en azından "foto at", "kaç cm"... diyen de yok, bu da bi gelişmedir benim gibilerin nazarında.