ayı sözlük yazarlarının cinsel yönelim dağılımı

merak ettiğim dağılım. açık ara eşcinsel erkekler öndedir diye düşünüyorum.
haahh bak bana bunlarla gel. sormuş zalımın kızı hadi cevaplayın bakalım öyle bol kepçeden sallamak kolay tabi. for ikzempıl ay em gey.
cinsel yönelimler -ler eki dikkat çekmeli - kavramı gereği görünür olmayan cinsel yönelimlerin görünür olmasına fırsat sağlayabilecek bir başlık olarak görülebilir. daha fazla temsil için çalışmama yapılabilir. ne bu konuşulabilen şeyden kaçınma durumu anlamış değilim. ben de biseksüelim.
bisex im ve gurur duyuyorum her lgbtli gibi
eski sözlük yazılımımızda kayıt olurken cinsel yönelim sorusu da vardı. o dönemde tasarlayan kişi cinsel yönelim ve cinsiyet kimliği ayrımını yapmadığı için gay biseksüel lezbiyen seçeneklerinin yanına hetero ve transseksüelliği de seçeneklere koymuştu. kadın erkek ayrımından özellikle uzak olunmasını istemiştik, yani verilerde biseksüellerin ve heteroseksüellerin içinde kadın erkek veya trans dağılımını bilemiyoruz. gay seçimini yapan lezbiyenler de olabileceği gibi gay olup heteroseksüel seçeneği yapmış olanlar da olabilir. tam olarak gerçeği yansıtmasa da fikir verebilir belki.

gay %42
hetero %25
biseksüel %18
lezbiyen %11
transseksüel %4
ücretli cd'yim ve finansal köle bulmak için burdayım. isteğe göre a, ap, p. sadece kendi yerimde görüşüyorum cnm^^
erkeklere pasif olmayı tercih eden biseksüel:)
erkeklere pasif olmayı tercih eden trans erkek biseksüelim.

şaka şaka ipneyim.
(bkz: geyşa ruhlu gay)'im. pasif geysem onurumla gururumla pasif geyim.