ayı sözlük yazarlarının ilk bar çıkartması

ilk bara gittiğim de bir arkadaşım davet etmişti.
bende mırın kırın ede ede gittim ve beni sakın yalnız bırakma dedim
bu lafı kime dedim ki, bar a girer girmez kendimi sik gibi kalablığın içinde yalnız buldum kendimi.
taze boka sinek çok konar misalı birileri etrafımda dolanıyor, ben tabi şok içindeyim ilk kez bu kadar erkeği birbiriyle yiğişirken görüyorum.
kalabalıkta koluma biri kolunu sürtüyor yüzünü göremiyorum kafasında şapka bıyıklı bir amca.
ben kaçıyorum o yanaşıyor, kaçıyorum geliyor kaçıyorum geliyor.

+hayrola ne istiyorsun ?
-çok tatlı adamsın
+ee sonuç ?
-tanışmak istiyorum senle
+sen istiyorsun da ben istiyormuyum peki ?
-e tanışalım diyorum işte...
+babalık hadi bas git delirtme beni, git başkalarına salça ol.
-özür dilerim kızma tamam gidiyorum pardon vs vs...

salak ve sümüklü bir oğlan iken, dearbear elimden tutup götürdü bir yerlere...
gay liğimden utandım oracıkta,ben neyim lan dedim içten içe...
el deymemiş bir popo,dudak deymemiş bir pipi olarak sivrildim spotların altında *
seneler sonra ben de bir abilik yapıp birilerini götürdüm gay bara... (bkz: dark bear)
elinden tuttum,içki ısmarladım,öptüm kokladım...
şimdiki nesil çok şanslı şerefsizim !
bir yılbaşı gecesi eski tekyöne (ingiliz konsolosluğunun orda olan) o zamanki sevgilimle ısrar kıyamet gittiğim, daha kapısında fenalık geçirdiğim ve gerisin geri çıktığım deneyim. o zamandan beridir barlara mesafeliyim.
ayı sözlük yazarları en seviyeli, en kaliteli gaylerden seçildiği için asla mümkün olmayan çıkartmalardır. bırakın bara gitmeyi, sorsanız isim bile veremezler. straight bir tarzın yılmaz temsilcileridirler.
ilk bar çıkartmamda en büyük vazifem kendimi barlardan toplamaktı. bütün bu ahval & şerait durumlar içinde, yakışıklı erkeklerin arasında üstümü çıkartarak dans edip ahlak tabularımı bir kez daha yıkmam gerekse de muhtaç olduğum hükümet hangi hükümet? şaka bir yana ilk bara gidişim, evden kaçtığım gün oldu. arkadaşım kafam dağılsın diye tekyöne gidelim demişti tabi ben ne bileyim o kadar içeceğimizi. 13 tekila +6x vodka +3x de biradan sonra pistte terör estirmiştim. öpmediğim erkek kalmamıştı o gün. gecenin sonunda taksiden kafamı çıkartıp "ama biliyorum senin bana dönmemen gerek" söylemiştim. güzel gündü galiba sdfghk
gittiğim ilk bar'ı hatırlamıyorum, muhtemelen onbeş yaşında sarhoş bir ergendim. gay bar'a gitmedim hiç ama erkek arkadaşlarım ile gittiğim barlar oldu, fark ne ola ki?
türkiye'nin en popüler * ayısı beni bearphorus bara götürmüştü ilk. tabi orayı saymazsak evet ilk tek yön çıkartmam bear sikertir'in elimden tutup tüm gece bana sahip çıkmasıyla gerçekleşmişti. ne günlerdi ya, kezbanlık ne güzel bir şeydi. hep özlerim o yılları.
ilk gay arkadaşlıkları bu sözlük aracılığıyla kurduğum gibi ilk gay bara yine buradaki arkadaşlarımla birlikte gittim. sağ olsunlar amme hizmeti yaptılar bana. deli misin tabi ki amaç sadece kültürel bir gezi gerçekleştirmek * neyse barın giriş kapısına bi geldik kalbim hunharca atıyor dedim nikimsi zaten senden de ancak böyle saçma bi ölüm sebebi beklenirdi. tuttum nefesimi, kendimi sakinleştirmeye çalıştım bi yandan da heyecanım belli olmasın diye mal mal gülüyorum. o an canım hocam hepberabear ile göz göze geldim. biraz sakinlestim. ardından annem smellycat tuttu elimden gel ben yanındayım dedi. daha da bi rahatladım. içeri girince bi de ne göreyim insanlar ickilerini yudumlayıp normal bi şekilde dans ediyorlar. hani lan grup seks, kırbaç, deri pantolonlar. hepsi mi hayal ürünüydü boşuna mı çekinmişim dedim. sonrasında aldık içkilerimizi içmeye başladık. sonrasında da... neyse sonrası da bana kalsın *
yalnız gittiğimiz bar en kötü gay barmış * galiba. ondan olsa gerek biraz hayal kırıklığı yaşadım fakat yine de merak gidermek için gidip görülebilecek bi yer.