ayrılık sonrası sevgilinin yakın arkadaş tayfası

bir kısım geylerin yedekli bulundurma ilkesi gereği içinden yeni bir sevgili bulduğu tayfa. hepsi değil tabiki sadece bazıları.

hazır ve yığın halinde az çok tanınan bir grup varken haliyle bilinmeyen sulara açılmak yerine tanıdık sularda yüzmek gibi bir algı sahibi bunlar. hatta sırf ayrılık ihtimaline binaen sevgilinin arkadaş tayfasıyla arasını iyi tutanlar var ki ilişki bitince hemen bu gruba balıklama dalabilsinler.

valla sevgiliden ayrılsam da onun arkadaş kitlesini azletmem açıkçası, biten bir aşk devam eden başka arkadaşlıkların da bitmesi için sebep değil. sırf eski sevgilinin tayfasına mensuplar diye onları da boşamak yerine makul ölçülerde arkadaşlığa devam ederim.


yakın arkadaş olsalar da ilişki içinde olmasını çekemeyen, bir an önce ayrılmasını bekleyen tiplerdir bunlar. o anda oynarlar, çok yakışıyorsunuz fln, ayrılık sonrasındaki oyunculukları ise oscarlıktır. genelde yaşça küçük olan tiplerdir bunlar. akılları doğru ve olgun düşünmeye yetmez pek.
rafa kaldırdığınız kullanılmayan vazo niteliğindedir
bbg evinden hallice bir kitledir. tamam kabul, kısa vadede yorar cunku her kafadan bir ses cikar. ama uzun vadede dusunuldugu ve deneyimlendiginde cok da dikkkate alınmaması gereken kitle oldugu anlasilacaktir. tecrubeyle sabittir.